MİGROS’ ta tüm çocuklar mutlu olsun, 23 nisan kutlu olsun

MİGROS’ ta tüm çocuklar mutlu olsun, 23 nisan kutlu olsun

Perdeler 21 yıldır çocuklar için açılıyor

Devlet Tiyatroları ve Migros iş birliği ile 21 yıldır devam eden “Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği”,bu yıl da 20 – 29 Nisan tarihleri arasında 11 ilde gerçekleşiyor. Her yıl yaklaşık 40 temsille çocuklara ulaşan Migros, birbirinden keyifli ve eğitici oyunlarla  çocukları ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturuyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Antalya, Erzurum, Konya ve Van illerindeki Migros mağazalarını ziyaret eden herkes, alışveriş yapma şartı aranmadan kasalardan aldıkları rezervasyon fişlerini Devlet Tiyatrosu gişelerinden ücretsiz bilete çevirebiliyor. Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği kapsamında, bu yıl da yaklaşık 15 bin çocuk tiyatronun büyülü dünyasına konuk olacak.

%50 indirimli oyuncak, kırtasiye ve çocuk kitaplarıyla çocukları sevindirin

Migros Grubu, 22-26 Nisan tarihleri arasında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hayata geçirdiği birçok kampanya ile de çocukların bayramını kutlamaya devam ediyor.Bu kapsamda, Migros, Tansaş, 5M Migros  ve Macrocenter mağazalarında Money Club kart veya Money Bonus ile yapılan oyuncak, kırtasiye ve çocuk kitapları %50 indirimli olarak satışa sunuluyor! Tüm Lego setleri ise %20 indirimli. Ayrıca dileyen müşteriler, indirimli aldıkları bu ürünleri mağazalardaki Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) kutularına bırakarak hiç tanımadıkları çocuklara hediye olarak gönderebilecekler.

23 Nisan’da Disney’in Sihirli Dünyası, kapılarını Migros’la açıyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı heyecanı Migros ve Disney iş birliğiyle çok özel alışveriş kampanyalarına dönüşüyor. 21-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’deki tüm Migros Grubu mağazalarından 40 TL ve üzeri değerinde Disney lisanslı tekstil, gıda ve ev sineması ürünlerinden satın alanlar, Disney’in 15 Mayıs’ta vizyona girecek yeni filmi “Tinker Bell ve Canavar Efsanesi”nin özel gösterimine çift kişilik bilet kazanma şansı elde ediyorlar. Aynı zamanda İstanbul (Beylikdüzü, Akbatı), İzmir (Balçova), Ankara (Ankamall), Antalya, Adana ve Diyarbakır’daki 5M Migros mağazalarında, tekstil/ev tekstil, züccaciye, dvd/video oyunu gibi Disney lisanslı ürünlerin sergileneceği görkemli Disney şatoları kurulacak.

Ayrıca Disney’in efsane çizgi film karakterleri Migros’un birbirinden eğlenceli pijama, nevresim, iç çamaşırı, şapka, terlik ve plaj havlusu ürünleriyle hayat buluyor. Bu rengarenk Disney koleksiyonu, yaz boyunca çocukların vazgeçilmezi olacak.

Migros’larda gördüğünüze inanın

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hayata geçirilen bir diğer fırsat da, tüm şekerleme ve sakız ürünlerinde ”3 al 2 öde!” kampanyası. Bu kapsamda, şekerleme ve sakız ürünlerinden satın alan müşteriler 22-26 Nisan tarihleri arasında 3 yerine 2 ürünün ödemesini yapıyor. Ayrıca, 23 Nisan gününe özel, 50 TL ve üzeri alışverişlerde, 6’lı Kinder Surpriz Yumurta, 15 TL yerine sadece 3 TL!

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co