Bastırmacı Milletvekili aday adayı oldu

Bastırmacı Milletvekili aday adayı oldu

Bastırmacı  seçime 282 gün kala MHP Milletvekili aday adayı oldu

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, 14 Haziran 2015’ de yapılması planlanan  genel  seçimlerde  milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı ve İl Başkanlığından istifa etti.

Kararını teşkilat binasında düzenlediği basın toplantısında açıklayan Mustafa Bastırmacı, il başkanlığı görevinden de istifa etti.
282 gün kala Türkiye’nin ilk milletvekili aday adaylığını açıklayan Mustafa Bastırmacı, hiçbir zaman şahsi hırslarının ve menfaatlerin ön planda olmadığına dikkat çekerek, “1997 yılında başladığım siyasi kariyerime milletvekili aday adayı olarak yeni bir sayfa açtım. Şimdi neden bu kadar erken aday adaylığımı açıkladım. Genelde bu makamlarda oturan ve aday olmayı düşünen arkadaşlarımız sürenin sonuna kadar koltuklarında kalmışlardı. Fakat arkadaşlarımla ve teşkilat başkanlarımla yaptığım istişare sonucu böyle bir kararın erken değil aksine tam zamanında olduğunu düşünüyorum” dedi.
Bastırmacı, “Önümüzdeki süreçte sadece 2015 Haziran ayında yapılacak milletvekilliği seçimi olacağını ve şahsımın da bu seçimlerde aday adayı olma kararımın ardından il başkanlığına yeni atanacak arkadaşımın daha verimli bir çalışma sürdüreceğine inanıyoruz. Kendimi ülkeme, milletime, şehrime ve davama TBMM’de daha iyi hizmet edeceğime inanıyorum. Bu nedenle milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Bastırmacı bir gazetecinin yönetimde istifa edecek mi? Sorusuna, sadece ben istifa ettim” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co