MHP’den Ak Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

MHP’den Ak Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

 

KAHRAMANMARAŞ/ MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’yi makamında yönetimi ile ziyaret ederek hayırlı olsun” dedi.

    MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan ve yönetim kurulu üyeleri Şekerdere de bulunan Ak Parti İl Binasına gelerek yeni seçilen Ömer Oruç Bilal Debgici’ye hayırlı olsun diyerek seçime hazır olduğunu söyledi.

    Ertuğrul Doğan, “ Biz il ve ilçe kongrelerimizi yapık, Cumhur ittifakı dedik ve çalışmaya başladık, 2019 Mart Mahalli seçimlerine, 2019 Kasım Cumhurbaşkanlığı seçimlerine biz hazırız, öyle sanıyoruz bu birliğimiz bir beş yıl devam edecek, bu sebeple bugün Ak Parti Kahramanmaraş il başkanımıza hayırlı olsun,” demek için geldik” diye konuştu.

    Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, “MHP il başkanımız Ertuğrul Doğan ve il yönetimi arkadaşlarımız bizlere hayırlı olsun ziyaretine gelerek onur verdiler teşekkür ediyorum, bu ziyaretlerimiz karşılıklı devam ederek güzel bir seçim çalışması yapacağız, Ak Parti seçime her zaman hazır yarın seçim olsa hazır bizde başkan değişsede seçim hazırız değişmez” dedi.

   Çay – Kahve içildikten sonra tebrik ederek ak partiden ayrıldılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co