MHP Seçim Bürosu Açıldı

MHP Seçim Bürosu Açıldı

MHP. 1. sıra adayı Oğuz Tor Seçim Bürosu açılışında yaptığı konuşmada; “Milletimiz ya Bebek Katili temsilcileriyle el sıkışana oy verecek yada, vatan, bayrak uğruna şehit veren bu harekete oy verecek” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş seçim bürosunu düzenlenen törenle açtı.

MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı yapılacak olan genel seçimler öncesi seçim koordinasyon merkezi açılışını yaptı.

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinin yürütmek üzere İsmetpaşa Mahallesi, eski Yenişehir lokantası yerine seçim bürosu açılışını yapan Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Seçim Koordinasyon merkezini açarak çalışmalarına devam etti.

Açılış öncesinde Kuran-ı Kerim tilaveti ve istiklal marşımızın okunmasının arkasından konuşmalara geçildi.

mhpsecim (5)

Milliyetçi Hareket Partisi 24. Dönem Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nun da: “Çok değerli yoldaşlarım kardeşlerim ve ağabeylerim hepiniz hoş geldiniz. Gün beraberlik günü, gün Kahramanmaraş’ta da Türkiye’de de milliyetçi hareket partisine katılma günüdür. 25. Dönemde de partimiz 8 milletvekili adayı çıkardı hepsi birbirinden değerli arkadaşlarım Kahramanmaraş’a ve Türkiye’ye kendini adayacağından şüphemiz yok. Hep birlikte merkeziyle ilçeleriyle bu 8 arkadaşımızın sonuna kadar yanında olacağız inşallah. Allah nasip edecek Kahramanmaraş’ta da bölgede de en iyi neticeyi hep beraber birlik beraberlik içerisinde Kahramanmaraş’a hizmet etmeye mecburuz. Neden mecburuz? Kahramanmaraş’ın geleceği için eksik olan hizmetleri için ve geleceğimiz için hep birlikte bu yolda yürüyeceğiz” dedi.

SONY DSC

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Fahrettin Oğuz Tor ise şu açıklamaları yaptı: “Öncelikle bu kutlu dava için canlarını vermiş, vatanı için kendini feda etmiş aziz şehitlerimizin huzurlarında eğiliyorum Allahtan rahmet diliyorum. Bu hareketin bu noktaya gelmesinde büyük abilerimizin çok büyük emekleri var huzurunuzda ellerinden öpüyorum. Keza aynı yaşta olduğumuz kardeşlerimizin ve bizden küçük kardeşlerimizin gözlerinden öpüyorum. Kardeşlerim Kahramanmaraş’ın son 13 yılına baktığımızda AK Parti hükümetine 2002 yılında 7 milletvekili verdi. 2007 yılında 6 milletvekili verdi, 2011 yılında 6 milletvekili verdi. Kahramanmaraş’a bunlar ne verdi neler yaptı. Ben Kahramanmaraşlı olarak konuşmak istiyorum. Türkiye’nin ekonomik siyasal sosyal çok büyük problemleri var bunlara girmek istemiyorum. Bakınız 2014 yılı itibariyle Kahramanmaraş’ta ne değişti.

SONY DSCAdıyaman, Diyarbakır, Bingöl Kahramanmaraş’tan daha ilerde gelişmişlik bakımından ekonomik bakımdan bu şehirlerin gerisindeyiz.Sevgili kardeşlerim Kahramanmaraş göç vermeye başlamış. 2010 yılında 24 bin kişi Kahramanmaraş’a gelmiş 29 bin kişi Kahramanmaraş’tan gitmiş nereye göç vermektedir. 6 milletvekilinin bir şey yapmadığı için bu insanlar Kahramanmaraş’ı terk ediyor. Sosyal gelişmişlik bakımından 66. Sıradaki şehrimizde sosyal hayat yok denecek kadar azdır. Çok daha ciddi konular var. Kahramanmaraş’ta insanlarımız mutsuz, Türkiye genelinde kişisel mutluluk oranında Kahramanmaraş 38. Sıradadır. Bizler başka şehirlere gittiğimiz zaman bizlere gıpta ile bakan insanlar var Kahramanmaraş yiğidin harman olduğu yerdir bundan da gurur duyarız ama bunlar Kahramanmaraş’ın yiğitliğine gölge düşürmüştür. Neden gölge düşürmüştür. Oy vererek seçtiğiniz insanlar bebek katilleriyle Dolmabahçe’de el sıkışmıştır. Oy verdiğiniz insanlar İmralı canisinin temsilcileriyle Dolmabahçe’de el sıkışmıştır. Kardeşlerim 7 Haziranda bunlara öyle bir ders vermeliyiz ki bir daha böyle bir gaflet içerisine düşmesinler” dedi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co