MHP KONGRESİ ARDINDAN

MHP KONGRESİ ARDINDAN

      18 Mart 2018  Pazar günü MHP 12. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Genel Başkan Sayın Devlet BAHÇELİ’nin geçmişte olanlara bir çizgi çektiğini ifade ederek,  devletin bekası için büyük bir fedakarlık içinde olduğunu vurgulaması taktire şayan.  Büyük resme baktığımızda ,üst akla dikkat ettiğimizde ülkemiz ve bölgemizde  vahşi bir kaos planladığını anlatan Genel Başkan ;Cumhur ittifakının ülkenin menfaatine olduğunu bir kez daha vurgulaması önemli. Bu davranış,  ülke menfaatinin parti menfaatinin üstünde olduğunu gösterdi.

    “Cumhur Başkanı Adayımız aksi ve arızı bir gelişme olmadıktan sonra Recep Tayyip Erdoğan’dır.”

     Şu çok açık bir şekilde görülmektedir. Ülkemizin üzerinde oynanan oyun Recep Tayyip Erdoğan kanalı ile yürütülmektedir. Ülke düşmanları elbette aleni olarak meydana çıkıp Türkiye’yi yıkacaklarını söylemeyeceklerdir. Ordumuzun içine sızmış hain subayların15 Temmuz kalkışması,Güney Doğu illerimizde hendeklerin açılması, Suriye ile olan sınırlarımıza ABD askerleri PYD, PKK ve terör örgütlerinin  konuşlanması nasıl izah edilecekti. ?

   Bütün bunlar Sayın Devlet BAHÇELİ’nin ajandasında yer almış olmalı ki geçmişte ,şu bunu söyledi,bu bunu söyledi”  sözlerine  aldırış etmeden” Cumhur İttifakına”  onay verdi.  Cumhur ittifakı “Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş felsefesine müzahir biçimde geleceğe taşıyacak” ” Hiçbir odak,hiçbir mahfil,hiçbir güruh,hiçbir siyasi düşük Cumhur ittifakını çatlatamayacaktır.”

    Milli Duruş,Şühedaya Vefa,Millete Beka ”  ve “Vefası Olmayanın Bekası Olmaz” sözleri ile siyasete damga vuran MHP 12 . Olağan Kongresi yapıldı.

    18 Mart 2018 tarihi Türk tarihinde önemli bir zaman olarak kitabelere geçecektir. Bu tarih mübarek üç ayların başlangıcıdır. Bu tarih Türk ordusunun ABD ye karşı Afrin zaferini kazandığı tarihtir.Bu tarih de coşkulu bir şekilde Çanakkale Şehitlerini 103. yıldönümünde yad ettik.

    Milletimizin bekasını ve gelecek kuşaklara  iyi bir ülke bırakılması için çaba sarf eden siyasilerimize bugün daha çok muhtacız.

     Hayırlı olsun.

   

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co