MHP gövde gösterisi yaptı

MHP gövde gösterisi yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayları Kahramanmaraş’ta önce seçim otobüsünden konvoy eşliğinde vatandaşları selamladı, ardından Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde adaylarını halka tanıttı.

Milliyetçi Hareket Partisi adayları Cumartesi günü uzun konvoy eşliğinde Kahramanmaraş caddelerini turladı. Yapılan şehir turunda renkli görüntüler oluştu. MHP’li vatandaşların konvoydaki adaylara karşı dükkânlarından ve evlerinin balkonlarından MHP’ ye destek verdiler

Şehir turunun ardından MHP adayları, partililerle Necip Fazıl Kültür Merkezinde toplantı yaptı. Toplantıya başlarken saygı duruşu, İstiklal Marşı, ve Kuran-ı Kerim okundu. Partinin ileri gelenleri ve adayları sırayla vatandaşlara hitap ettiler. Partinin şu an görev yapan tek Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nun konuşması veda havasında oldu ve hem Dedeoğlu hem de salondakiler duygulandı. Partinin Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Öner ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Paksoy, konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Dedeoğlu;  ‘Bir dakika boş durmadım’

Milliyetçi Hareket Partisi 24. dönem Milletvekili Mesut Dedeoğlu aday tanıtım toplantısında partililere hitap etti. Dedeoğlu; milletvekilliği döneminde bir dakika boş durmadığını söyledi. “Gerek Ankara’da parlamentoda gerekse hafta sonları Kahramanmaraş’ta iyi günde kötü günde teşkilatlarımızla beraber çalıştım. Mecliste Önergeler ve kanun teklifleri sundum. Verdiğim kanun tekliflerinin birçoğu da kanunlaştı. ‘Peki sonuç ne oldu?’ diye hep soruyorlar. Sonuç ortada, Kahramanmaraş hizmet alamamıştır. Ülkenin ve Kahramanmaraş’ın sorunlarını gerek kürsüde gerek yazılı olarak duyurmaya çalıştım. Kahramanmaraş’ın  Ankara’da sahibi yok” dedi

PAKSOY İKTİDAR İSTEDİ

MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Akif Paksoy; “İktidarın dış politikasını eleştirdi. Komşularla sıfır sorun politikasının gerçekleştirilemediğini söyledi. Çözüm sürecinde PKK’ya verilen tavizlerin kabul edilemez olduğunu belirten Paksoy; “ Güneydoğu neredeyse PKK’ya teslim edilmiştir” dedi. Paksoy “Çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakabilmemiz için mevcut iktidarın bir an önce gitmesi lazım. Milliyetçi Hareketin iktidar olması lazım, ekonominin düzelmesi lazım, vatandaşların yüzünün gülmesi lazım” ifadelerinde bulundu ve MHP’nin Kahramanmaraş Milletvekilleri adaylarına başarılar diledi.

DSC_5150

ÖNER: ‘MHP YENİDEN ŞAHLANACAKTIR’

Aday tanıtım toplantısında konuşan MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Öner partide birlik beraberlik olması gerektiğini belirtti. Öner; “Türkiye Cumhuriyeti’nin üniter yapısının tartışıldığı, milli politikamızın mile gömüldüğü bu dönemde her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var.

Hiçbir arkadaşımız beynamaz mazeretleri üretmemeli, armudun sapı-çöpü var dedikodusu yapmamalıdır” ifadelerini kullandı.

ADAYLAR İKTİDAR İÇİN ÇALIŞMA SÖZÜ VERDİ

Toplantıda adayların özgeçmişleri slaytlarla salondakilere izletildi ve ardından adaylar teker teker sahneye çıkarak konuşma yaptılar. Seçimlere kadar gece gündüz parti adına çalışma sözü veren MHP’li adaylar salondan büyük alkış aldı.

25. dönem MHP milletvekili adayları; Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan, Hacı Mustafa Tombuloğlu, Mehmet Akif Kütükçü, Fehmi Kiraz, Musa Demir, Şule Arıkan, Hasan Seyithanoğlu ve partinin il ve ilçe başkanları vatandaşlardan oy istedi ve toplantı sona erdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co