MHP den bir istifa daha

MHP den bir istifa daha

MHP den bir istifa daha

KAHRAMANMARAŞ- MHP’li Mustafa Evliya , üzülerek MHP den istifa ediyorum diyerek MHP de ikinci istifa şokunun yaşattı.

Devlet Bahçeli’nin her şeye hayır diyerek partisine oy kayıp ettirmesi üzerine MHP de kazanları kaynatmaya devam ediyor.

Dulkadiroğlu ilçe Belediye meclis üyesi ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Mehmet Akif Tolun’un MHP den istifa etmesi üzerine bugünde Parti üyesi Mustafa Evliya MHP’ye veda eden ikinci isim oldu.

Mustafa Evliya : ÜZÜLEREK PARTİMDEN İSTİFA EDİYORUM

1 Kasım seçimlerinde alınan sonuçlar ve sebep-sonuç ilişkisini gerekçe göstererek partisinden istifa eden, ayrılan, yolları ayıranlar kervanına katılan son isim Mustafa Evliya oldu.

Senelerin siyasetçisi, bu uğurda zamanını ve imkânlarını harcayan Mustafa Evliya, gönderdiği yazılı basın açıklamasında, istifa gerekçesi olarak şunu ileri sürdü; “Türk-İslam davamızın Başbuğu merhum Alpaslan Türkeş’i ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Mevcut yönetimin halktan kopuk, Türk milletinin hassasiyetlerini görmezden gelen siyasi üslup ve icraatlarına inancım kalmamıştır.

Bu nedenden dolayı 03 Kasım 2015 Salı günü itibarı ile Milliyetçi Hareket Partimden üzülerek istifa etmiş bulunuyorum.Kamuoyuna saygı ile arz ederim”

İSTİFALARIN ARKASI GELECEK Mİ?

Aynı gün Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Akif Tolun’un ‘MHP lideri Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde artık yokum’ demesi ardından partisinden istifa etmesi, derken Mustafa Evliya’nın tepki anlamında istifası, “acaba bu istifaların arkası geliri mi, yaprak dökümü devam eder mi?” sorusunu bir kere daha gündeme taşıdı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co