MHP Adayı Ali Çadır

MHP Adayı Ali Çadır

MHP Adayı Ali Çadır

“Delegelerimizi oy vermeye çağırıyorum,”

DULKADİROĞLU – MHP Dulkadiroğlu ilçe başkan adayı Ali Çadır,” 3 Ocak 2015 Pazar günü herkesi oy kullanmaya davet ediyorum,” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama da bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçesi Başkan Adayı Ali Çadır’ın yaptığı basın açıklamasında : “ Pazar günü tüm delegelerimizi oy kullanmaya davet ediyorum..

Çadır..:” Öncelikle sizlere kendimi tanıtmak isterim. Yurdumuzun en güzide ili olan Kahramanmaraş’ın öz bir evladıyım. Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi mezunu ve Makine Mühendisiyim. Dulkadiroğlu ilçesi yönetim kurulu üyesiyim. Aynı zamanda 2014 yerel seçimlerinde değerli Değerli Belediye Başkanı adaylarımızla birlikte mahalle toplantılarında ve Projelerinde aktif olarak görev aldım.

Ülkü ve ülke sevdalısı olarak, Başbuğ’umuz Alparslan TÜRKEŞ’ in başlatmış olduğu davanın gönül  eriyim. Biliyoruz ki bugün Ülkücü hareketin herhangi bir kuruluşunda görev sahibi olanlar ebediyyen orada kalacaklarını düşünüp kibir ve azamete kapılmamalılar, doğruyu söyleyip doğrudan yana olmalılar, eleştiriye açık fikirlere saygı göstermelilerdir.

Unutmayalım ki ülkücülük her söylenene koşulsuz şartsız itaat etmek değildir.Doğrudan yana olup doğruyu mertçe ifade edebilmektir.Olayları akıl süzgecinden geçirerek, istişare ederek değerlendirmek iyi bir yöneticinin ve yönetimin vasıflarındandır.

Şu an için Milliyetçi Hareket Partisi muhalefet partisidir. Ancak 2015 yılı genel seçimlerinde iktidar partisi olacağımız için Dulkadiroğlu İlçemizin Kahramanmaraş’a yakışır bir konuma gelmesi ve gerekli yatırımların yapılması  için elimizden geleni fazlasıyla yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu kutsal görevde yola çıkmış olduğum arkadaşlarımızla birlikte mahalle mahalle köy köy gezerek herkesi ve her kesimi dinleyerek ve kazanarak ülkemize, kutsal davamıza hizmet  için burada olduğumuzu bilmenizi isterim.

Beraber çalıştığımız dava arkadaşlarımıza adilce ve saygı ile yaklaşacak ayrılığa gayrılığa izin vermeyeceğiz. Asıl olan Mensubu olduğumuz Milliyetçi Hareket Partisinin üyelerini azaltmak  değil, çoğaltmak ve diri tutmak için Bizde VAR’ız” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co