Mesleki eğitimin önemi artıyor

Mesleki eğitimin önemi artıyor

Mesleki eğitimin önemi artıyor

KAHRAMANMARAŞ/ İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu Üyeleri, Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti.

Kahramanmaraş İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti.

Rektör Deveci, Kasım ayı olağan toplantısını KSÜ’de gerçekleştiren Kahramanmaraş İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu üyelerini kabul ederek bir süre görüştü.

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Özden Görücü başkanlığında, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliğinden Mehmet Geçgil, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Ahmet Aküncü,  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden Mehmet Arslan ve Yaşar Yıldız’dan oluşan heyet, kurul çalışmaları ve gündem maddelerine yönelik Rektör Deveci’ye bilgilendirme sunumu yaptı. Kurul üyeleri, ev sahipliğinden dolayı Rektör Deveci’ye teşekkürlerini ilettiler.

Kurul üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Deveci, Üniversitemizin bu tür önemli etkinliklere ev sahipliği yapmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İstihdamın geliştirilmesi ve mesleki eğitim yoluyla iş gücü piyasasının güçlendirilmesi için üniversite olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Rektör Deveci, kurul üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılarının artarak devamını diledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co