Merve Hasan’ın mutlu günü !

Merve Hasan’ın mutlu günü !

Merve Hasan’ın mutlu günü !

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Sanayi esnaflarından Basri Üzüm’ün oğlu Hasan Üzüm, Merve (Elbistanlı) Üzüm ile dün akşam Berlin Düğün Salonunda yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi.

Bir yıl önce aynı yerde nişan yapan Üzüm ve Elbistanlı aileleri çocuklarının düğününü de aynı yerde yaparak son adımı aile fertleri ile birlikte attılar..

Ayşe- Basri Üzüm, Yüksel İzzet Elbistanlı, önceki gün akşam Yatılı bölge Öğretmenler sitesindeki evlerinde kına gecesi yaparak başladıkları düğün merasimine, dün akşam ise 12 Şubat Stadyumu yanında ki Berlin Düğün Salonunda devam ettiler..

Merve ve Hasan Üzüm’un Polis arkadaşları ve hısım akrabalarını, kapıda karşılayan Ayşe- Basri Üzüm, Yüksel İzzet Elbistanlı çocuklarının bu mutlu gününde dostları ile bire bir ilgilendiler..

SONY DSC

Yoğun ilgi gören ve salonun içinde ve dışında yer kalmayan bir çok davetlinin ayakda beklediği düğün töreni, takı töreninden sonra sona erdi.

Polis memuru Hasan- Merve Üzüm çiftti düğünden sonra görev yeri olan İstanbul’a doğru yola çıkarken, geride hoş güzel anılar kaldı.

Eğitimci- Polis memuru Hasan Üzüm ve eşi Merve Üzüm, muhteşem düğün töreni sonunda aile fertleri ile resimler çektirerek bu mutlu günü ölümsüzleştirdiler..

Gazetemiz sahibi Gülay Doğan’ın aplasının oğlu olan Hasan Üzüm’ün düğün töreninde, Sarı ailesi ve üzüm ve Elbistanlı aileleri  ile tüm akrabalar bir araya gelme imkanı buldu.

Genç evli çiftte ömür boyu mutluluk dileyen Gülay Doğan, “ sizlerden 5 çocuk istiyorum diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan en az 3 çocuk sloganını 5’e çıkarması ile düğün töreni son buldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co