Menzelet Mesire alanına yoğun ilgi

Menzelet Mesire alanına yoğun ilgi

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hafta sonu yapımı süren Millet Bahçesi ve Menzelet Mesire Alanı’nda incelemelerde bulundu. Menzelet Mesire alanında dinlenmeye gelen vatandaşları da selamlayan Başkan Erkoç vatandaşlarla ayaküstü sohbet edip hayırlı hafta sonları diledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç AK parti İl Başkanı Avukat Ahmet Özdemir ile birlikte yapımı aralıksız devam eden Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulunup “Kahramanmaraş’a herkesin huzur içinde dinlenebileceği, çiçekler ve ağaçlarla gözünün, bulduğu huzurla gönlünün rahatlayacağı bir bahçe kazandıracağız inşallah” dedi.

menzelet (13)

1.ETAP TAMAM 2.ETAPA DEVAM

Millet Bahçesindeki incelemelerinin ardından Özdemir ile birlikte Menzelet Mesire Alanı’na geçen Başkan Erkoç Büyükşehir Belediyesinin Şehre kazandırdığı önemli alanlardan biri olan, göl manzaralı, doğayla iç içe olan Menzelet Mesire alanında hem devam eden 2. Etap çalışmalarını inceledi hem de buraya gelen vatandaşlarla samimi sohbetler de bulundu.

Havanın güzelleşmesiyle Menzelet Mesire alanına akın eden Kahramanmaraşlı vatandaşlar, doğayla iç içe havası kadar çevre temizliği ve peyzajı ile burayı yaparak kendilerine imkan sağlayan Başkan Erkoç’a teşekkür ettiler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co