Menzelet Barajına Mesire Alanı !

Menzelet Barajına Mesire Alanı !

Büyükşehirden Büyük proje geliyor!..

 Menzelet Barajına Mesire Alanı!

Kahramanmaraş şehir merkezine 17 km. uzaklıkta bulunan Menzelet Barajı sahiline 130 dönüm mesire alanı yapılması için düğmeye basıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Park ve Bahçeler ekibi ile birlikte Menzelet Barajı sahilinde incelemelerde bulundu.

DSİ tarafından piknik alanı olarak yapılan ve daha sonra öğretmenevine verilen, daha sonra da bakımı yapılmayarak terk edilen 130 dönümlük alan da inceleme yapan başkan Fatih Mehmet Erkoç: “ Pınarbaşı çamlık- Kılavuzlu parkı gibi buraya da oturma gurupları, mangallar ve lavabo, mescid olmak üzere çok güzel bir mesire yeri yapacağız.

Deniz gibi olan Türkiye’nin sayılı büyük barajlarından biri olan Menzelet Barajı gölünde doyumsuz manzara eşliğinde piknik yapacak olan vatandaşlarımız, barajdan balık tutarak unutulmaz bir gün yaşayacaklardır.

Ekibimizi buraya girdiriyorum, proje çalışması bittikten sonra sahada çalışmaya başlayacağız,” dedi.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yaz sıcaklarının yaşandığı şu günlerde Menzelet Barajı kıyısına da mesire alanı yapmaya hazırlanıyor olması vatandaşa moral verdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Menzelet Barajı etrafında gezi ve incelemelerde bulundu.

Menzelet Barajı kıyılarında incelemelerde bulunan Başkan Erkoç, bu bölgede toplamda 130 bin metrekare alana mesire alanı oluşturulması için talimat verdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co