Melşa İnşaat yeni yerinde !

Melşa İnşaat yeni yerinde !

Melşa İnşaat yeni yerinde !

 

ONİKİŞUBAT/ Daha önce Dulkadiroğlu ilçesi, KSÜ sokağında faaliyet gösteren Melşa İnşaat , Onikişubat ilçesi Kadirpaşa Bulvarı üzerindeki kendi yerine taşınarak aşureli görkemli bir açılış yaptı.

Melşa İnşaat yönetim kurulu başkanı Şahin Avşaroğlu: “ 220 personel ile Kahramanmaraş’ta inşaat sektöründe faaliyetlerimizi yürütürken, eski yerimizin çok dar ve bizlere yetmemesi üzerine , Onikişubat ilçesi, Necip Fazıl Mahallesi, Kadirpaşa Bulvarı Rüyamkent konutları altında şirketimize ait yerde , Muharrem ayının son günü olması sebebi ile açılışımız aşure ile yapıyoruz..” dedi.

melşa (2)

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılınç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ak Parti il başkanı Ahmet Güngör , Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Ömer Faruk Şirikci hoca efendi ve bir çok davetlinin katılması ile yapılan açılış töreninde kısa bir konuşma yaparak bilgi veren Melşa İnşaat yönetim kurulu başkanı Şahin Avşaroğlu: “ 1996 yılından bu yana Kahramanmaraş’ta inşaat yaparak , herkesi ev sahibi yapmaya çalışıyoruz, bugün 220 civarında çalışanımız, titiz bir çalışma ile kaliteli inşaat üretimini hedefliyoruz.  Konut yanında, hastane ve otel inşaatlarıda yaptıklarını ifade eden Avşaroğlu: Melşa inşaat bugüne kadar Dulkadiroğlu ilçesi KSÜ sokağında, faaliyetlerimize devam ediyorduk, o yerin bize küçük gelmesi üzerine, mülkiyeti şirketimize ait bu yere taşınarak daha geniş güzel bir mekanda park sorunu olmadan müşterilerimize daha güzel hizmet vereceğimize inanıyorum,” dedi.

Ömer Faruk Şirikci hocanın dua etmesi ile aşure dağıtımına geçildi. Daha sonra ise dua ile kurdelesi kesilerek yeni iş yeri hizmete girmiş oldu.

Metin ustanın yaptığı ünlü aşure yiyenleri ise mest etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co