Mehmet Şirin son yolculuğuna uğurlandı

Mehmet Şirin son yolculuğuna uğurlandı

Kahramanmaraş’ın bir zamanlar önde gelen matematik öğretmenlerinden ve bir süredir rahatsızlığı nedeni ile tedavi görmekte olan Mehmet Şirin (70) Hakk’ın rahmetine kavuştu. Şirin’in cenazesi geçtğimiz gün son yolculuğuna uğurlandı.

Şıhturan Mahallesi’nden olup, Yunus Emre Mahallesi’nde oturan; aslen Malatya – Darendeli merhum Yusuf Şirin’in oğlu, merhum Süleyman Şirin ve öğretmen Mahmut Şirin’in kardeşi, Dr. Abdullah Haluk Şirin’in babası, Cahit Berberoğlu ve Dr. Rahmi Balım’ın kayınbabası, öğretmen Cafer Kalalı’nın eniştesi, Gazeteci Mustafa Nuri Şirin’in amcası, Osman, Ahmet ve Yusuf Ulaştı’nın dayıları, Yaşar Ulaştı’nın kayınbiraderi, Çetin Erdemgür, Alaaddin Ünsal, Yıldırım Sili ve Erhan Yanık’ın bacanağı, Ahmet ve Şaban Şirin’in amcasının oğlu, emekli matematik öğretmeni Mehmet Şirin (70) Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Bir süredir yoğun bakımda olduğu Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi Yoğun Bakım Servisi’nde vefat eden 3 çocuk babası Mehmet Şirin’in cenazesi 1 Mart 2016 salı günü Hazreti Yunus Camii’nden öğle namazını müteakip kaldırılarak Hasancıklı Şeyh Ali Sezai Efendi mezarlığındaki aile bölümünde toprağa verildi.

Cenazeye; Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Burhanettin Türkkahraman, Valilik Özel Kalem Müdürü H. Murat Devrek, KASKİ Abone İşleri Daire Başkanı Abdurrahman Çamsarı, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Akın Ozan, Dulkadiroğlu Belediyesi Basın-Yayın Müdürü Murat Akkurt ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Dündar, Onikişubat Belediyesi Basın Müşaviri Yusuf Taş, BDDK eski 2. Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Ahmet Şirin, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, Ak Parti İl başkan yardımcısıİdris Tezcan, BBP Kahramanmaraş İl Başkanı Hasan Kızıldağ, Aksu Tv Genel Müdürü Cüneyt Beyit ve haber Müdürü Erol Öner, AK Parti Onikişubat İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Sarıkaya,  Ilıca eski Belediye Başkanlarından Cuma Karalar, Onikişubat İlçesi Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak,  Şirin, Kalalı, Ulaştı, Berberoğlu, Erdemgür, Ünsal, Özkeşkek, Sili, Kireççi, Uslu, Ahlatlı ve Sürmeli aileleri mensupları ile yakınları, eğitimciler, gazeteciler ve vatandaşlar katıldı.

Taziye ziyaretlerinin ise; 2 Mart 2016 çarşamba gününden itibaren de Mağralı Taziye Evi’nde kabul edileceği bildirildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co