Mehmet Sabancı resmi başvurusunu yaptı

Mehmet Sabancı resmi başvurusunu yaptı

İş Adamı ve Başarılı Siyasetçi Mehmet Sabancı Ak Partiden Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adaylığı için İl Binasında Düzenlediği basın toplantısı ile resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti Kahramanmaraş İl Binasında düzenlediği basın toplantısında sözlerine şu şekilde başlayan Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Mehmet Sabancı  “Cumhurbaşkanımızın vizyonu, başbakanımızın yeni Türkiye hedefleri çerçevesinde 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak amacı ile şuan teşkilata gelmiş bulunmaktayız. Birçok yeniliği ve değişikliği getiren AK Parti bu değişimi 2015’deki genel seçimlerden sonrada devam ettireceğini tüm kalbimle inanıyorum. 2015 seçimleri Türkiye de üç önemli unsurun başlangıcını yapacağını ve bunun devamını sağlayacağını düşünüyorum. Bunlardan birincisi Türkiye’nin gerçek manada milleti tarafından ve onun vekilleri tarafından daha sonra referandum gerekirse milletin onayı ile olacak sivil bir anayasa.  Bu anlamda 2015 seçimleri Türkiye’nin en önemli virajlarından biri olacak diyerek konuşmasına devam eden sabancı başta Allahın izinli ile sizlerinde desteği ile 7 Haziranda Yapılacak olan genel seçimlerinde siz değerli kardeşlerimize hizmetkâr olma yolunda Milletvekili Aday adaylığımız için Resmi Başvurumuzu yapıyoruz diyerek konuşmasına şu şekilde devam eden Sabancı partimize değer katma noktasında çok önemli ve değerli bir süreç yaşayacağız. 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimleri, tarihi ve kronolojik gerçekler de göz önüne alındığında demokrasi tarihimizin en önemli seçimleri olacak. Yeni Türkiye, Yeni Anayasa ve başkanlık sistemi gibi çok önemli gündemleri de içerisinde bulunduran bir seçim olacak. Ben de inandığım değerler, medeniyet tasavvurumuz ışığında bu sürece bir tuğla koyma düşüncesiyle yola çıktım. AK Parti’nin bu şuurla bu duruşla hareket eden, Ben ve dava arkadaşlarım bu bilinçle partimizin neferi olarak Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin hizmetkârı olmaya hazırız. Zaten mesleğimiz itibariyle halkın içinden, halkla iç içe olan birisiyim. Halka dokunan içerisinde bulunduran bir seçim olacak. Ben de inandığım değerler, medeniyet ışığında bu sürece Kahramanmaraşlıların hizmetkârı olma düşüncesiyle yola çıktım.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Mehmet Sabancı Milletvekili olduğunda Kahramanmaraş’a bir Büro açarak Danışmanlarından bir tanesi Hafta içersinde mesai saatleri içerisinde Kahramanmaraş halkın sorunlarını dinleyerek çözüm yollarını bulacağını ve kendisinde Haftanın iki günü Kahramanmaraş’ta olacağını ifade çok kıymetli kardeşlerimizi Anakaraya kadar yormayacağız çünkü yolun uzun olduğu olduğunu ifade Kahramanmaraşlı kardeşlerimizin işlerini buradan takip edeceğiz buradan çözeceğiz çünkü çözülmeyecek hiç bir sorunun olmadığını ifade eden sabancı Meclisi Kahramanmaraşlıların Ayağına getireceğiz Rabbim yolumuzu açık etsin dedi ve konuşmasını tamamladı. Ak Parti Seçim İşleri Başkanı Av. Fırat Görgel’den Başvuru belgesini aldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co