Mehmet Gümüşer Anadolu Lisesi’nde Tanıtım Günleri

Mehmet Gümüşer Anadolu Lisesi’nde Tanıtım Günleri

Mehmet Gümüşer Anadolu Lisesi kendini ortaokul öğrencilerine tanıtıyor. Okul idaresi, öğretmenleri ve öğrencilerinden oluşan bir ekip çevrelerindeki bazı ortaokulları  ziyaret ederek hem okullarıyla ilgili tanıtıcı bilgileri öğrencilere aktarıyorlar,hem öğrencilerin okulla ilgili merak ettikleri sorulara cevap veriyorlar, hem de Mehmet Gümüşer Anadolu Lisesi  adına küçük hediyeleri öğrencilere takdim ediyorlar.

Okul Müdürü Salman MALKOÇ okullarının bulunduğu konum gereği biraz arada kaldığını buna bağlı olarakfazla tanınmadığını ifade etti.  Bu açığı gidermek okulu öğrencilere ve velilere daha iyi tanıtabilmek için ne yapabiliriz? düşüncesinden hareketle böyle bir organizasyon planladıklarını belirtti. Bu düşünceyi gerçekleştirmek için bir sponsora ihtiyaç duyulduğunu, hem maddi hem manevi katkılarıyla daima Mehmet Gümüşer Anadolu Lisesi’nin yanında olan Süreyya ERDOĞANYILMAZ’ın bu tanıtım sürecinde de büyük katkılarının olduğunu ifade etti. Katkılarından dolayı Süreyya ERDOĞANYILMAZ’a teşekkür etti.

Süreyya ERDOĞANYILMAZ bu güzel çalışmadan dolayı okulda emeği geçen herkesi kutladığını ifade ederek, eğitime destek sağlamak benim için bir tutku haline geldi. Okulun tanınması adına bana düşen görevi her zaman severek yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim, babamın adını taşıyan okulumuzun her zaman yanında olacağım, diyerek sözlerini tamamladı.

Mehmet Gümüşer Anadolu Lisesi Broşür Mayıs 20151

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co