Mehmet Beşen’e Geçmiş olsun

Mehmet Beşen’e Geçmiş olsun

Ak Parti Kahramanmaraş il Medya Tanıtım başkanı Mehmet Beşen Anju oldu.

Mehmet Beşen’e Geçmiş olsun

KAHRAMANMARAŞ- Ak Parti İl yönetim kurulu üyesi, İl Medya Tanıtım Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Beşen KSÜ Tıp Fakültesinde Anjü olarak kalp damarlarına stant takıldı.

Kahramanmaraş’ın sevilen isimlerinden, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Beşen, bugün geçirdiği bir kalp krizi nedeni ile hastaneye kaldırıldı. Acil müdahale ile anjiyo yapılan ve stent takılan Beşen’in yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

mehmetbesen (3)

Sigorta sektöründe faaliyet gösteren ve seçimler nedeni ile yoğun siyasi tempo içerisinde bulunan Mehmet Beşen, bugün öğle saatlerinde rahatsızlandı. Göğsünde sıkışma ve yanma hisseden Beşen, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı. Türkiye’nin sayılı kardiyologlarından Prof. Dr. Sami Özgül yönetiminde tedavi altına alınarak anjiyo yapılan Mehmet Beşen’in tıkanan damarına stent takıldı.

Mehmet Beşen’in sağlık durumunun iyiye gitmekte olduğunu belirten Prof. Dr. Özgül; “Zamanında müdahale edilerek tıkanan damar açıldı ve stent takıldı. Şu anda ise gözetim altında tutuluyor. Allah acil şifalar versin” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi çalışanları olarak : Bizler de ‘geçmiş olsun’ diyerek acil şifalar diliyoruz

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co