Marfi Otomotiv’in Haziran ayı kampanyasını kaçırmayın

Marfi Otomotiv’in Haziran ayı kampanyasını kaçırmayın

Fiat Kahramanmaraş Bayii Marfi Otomotiv Haziran Ayı, bayram öncesi kampanyasını açıkladı.   Fiat Haziran ayı kampanyası ile hem tüm binek araçlarda garanti sunarken aynı zamanda araç fiyatlarında indirim ve faizsiz taşıt kredisi desteği imkânı da sunuyor.

Kampanya hakkında bir konuşma yapan Marfi Otomotiv, Satış Müdürü Abdullah Yenikomşu şunları belirtti; “Türkiye’nin en çok satan araba markalarından biri olan Fiat Haziran ayı kampanyası ile hem tüm binek araçlarda garanti sunarken aynı zamanda araç fiyatlarında indirim ve faizsiz taşıt kredisi desteği imkânı da sunuyor. 2017 yılında geçerli olan kampanya kapsamında araç kredisi kullanmak isteyen kişilere araç kredisi taleplerinde 12 ay vadeli paket seçeneklerinde faizsiz araç kredisi kullanımını onaylıyor. Kaskosunu da Fiat üzerinden yapmak isteyen kişilere ise Fiat faizsiz araç kredisi paketinde 12 ay vadeli taşıt kredisi desteği yükseliyor” dedi.

Yenikomşu; “Fiat sunduğu imkânlarla 30 bin TL’ye varan 0 faizli kredi imkânı sağlıyor. Fiat, haziran ayında 2017 model ticari araç sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Fiat modeline sahip olmak isteyen kişiler Haziran ayı boyunca devam edecek fırsat için harekete geçebilirler.

Kampanya kapsamında sunulacak olan Fiat Fiorino araba modeline sahip olmak isteyenler 5 yıl garanti ile birlikte 30 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi fırsatlarıyla, sınıfında tek dizel motor-otomatik vites kombinasyonuna sahip Fiorino’ya 55 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olma şansını yakalıyor.

marfi (6)

Fiat’ın bir başka modelini tercih edecek olanlardan ise geniş kapsamlı bir modele merhaba demek üzere Doblo Combi, Doblo Cargo, Fiorino Cargo ve Pratico modellerinden yana kullanmayı arzu edenler olabilir,  30 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi avantajını tercih edebiliyor.  Fiat markasına sahip olmak isteyen ve uygun fırsatları da görmezden gelmeyen müşteriler için Haziran ayını bolluk olarak sunan marka pek çok kesime de hitap etmeyi planlıyor. Tek bir model üzerinde kalmayan kampanyanın seçenek imkânları da oldukça geniş bir satış planını ortaya koyuyor. Araba piyasaları için önemli zaman dilimlerinden olan bahar ve yaz ayları, araba sahibi olmak isteyenlerin mutlulukları için harekete geçerken, araç piyasasında devam eden köklü rekabet üzerine de yaratıcı fırsatları sunuyor. Gün geçtikçe daha kapsamlı ve daha cazip olanakları kişilere ulaştıran markalar için tercihiniz Fiat modelinden olacaksa, kaçırılmaması gereken bir aya girmiş bulunmaktasınız. İstediğiniz model ve renk seçenekleri ile örtüşen bir araba markası Fiat adresini işaret ediyorsa, yapmanız gereken durumlar tarihleri geçirmemeniz olacaktır. Araba ve araç sahipleri için önemli olan detaylar güvenlik, konfor ve görsellik olarak devam ederken Fiat markasının pek çok farklı modeli sahip olunmak istenen durumlara uyum sağlaması ile biliniyor ”dedi.

Yenikomşu; “Fiat, 2017 Haziran kampanyasında her modele uygun bir seçenek var.

Fiat, Haziran ayı kampanyalarında hem sıfır faiz hem de 900 TL’ den başlayan fiyatlar ile taksit imkanı sunuyor. 500 ailesinin en geniş versiyonu 500L modeli Haziran ayında 30 bin TL peşinat ve ayda 900 TL’ den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor.

Egea modelinin hatchback versiyonunda 1.6 otomatik seçeneği 25 bin TL peşinat ve ayda 1000 TL taksit ile satışa sunuluyor. Egea sedan modeli ise 20 bin TL, 15 AY VADE VE 0 FAİZ ile Marfi otomotiv’de sizleri bekliyor. Sedan yerine biraz daha büyük bir model isteyenlerin tercihi olan 500X ise Haziran ayında 7 bin TL indirimin yanında 40 bin TL 15 ay vade ve 0 faiz ile satışa sunuluyor.

Arazi modeli Fullback modeli ise 20 bin TL peşinat ve ayda 1790 TL taksit ile alıcı buluyor” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co