Marfi de Şenlik var

Marfi de Şenlik var

KAHRAMANMARAŞ / Gaziantep yolu üzerinde bulunan Fiat – Plaza- Marfi otomotivi de Fiat’ın en gözde araçlarından Fiat Egea Hb, Egea Sw ve Fullback Pıck up modelleri 24 Eylül 2016 Cumartesi günü yapıldı.

Gazetemize bir açıklama yapan  Marfi Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Yenikomşu, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü dostlarla bir arada olduk,  Fiat  tanıtım günümüze Kahramanmaraş halkı ile birlikte yaptık çok güzel bir gün oldu,” dedi.

Abdullah Yenikomşu: “ Egea Sedan 1.6 Multijet 120 beygir 320 NM’lik tork ve güçlü motoruyla  dizel otomatik satışa sunuldu. Kahramanmaraşlılar aracımızın da test sürüşünü gerçekleştidi.. ve yeni araçlarını seçtiler..

Yenikomşu; “Ülkemizde sedan otomobillerden sonra en çok tercih edilen karoser tipi olan Hatcback’ler, ezber bozan ve geniş iç hacmi ve standart olarak sunduğu yüksek teknoloji ile yeni Fiat Egea Hatchback, Egea Sw ve Fullback Pıck up tanıtımı Cumartesi günü Marfi Otomotiv’de yaptık ve bugünden sonra her zaman araçla ilgili bilgi almak isteyen müşterilerimizi dostlarımızı Plazamıza bekliyoruz, dedi..

SONY DSC

Yenikomşu Fiat Egea Hatcback hakkında şunları belirtti; “Dinamik tasarımı, konforlu donanımı, göz alıcı detaylarıyla yeni Fiat Egea Hatchback cesur bir karakter ortaya koyuyor. 2016 yeni Fiat Egea HB, ideal sürüş ergonomisi, diğer Fiat modellerinden ayrışan şık koltukları, 12 litrelik kabin içi saklama alanı ve kolayca erişilebilen kumanda elemanları ile konfor ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. Yeni Fiat Egea Hatchback, istepnesiz yani lastik tamir kiti olan versiyonlarda 440 litre bagaj kapasitesiyle segment standartlarını yeniden belirliyor.

Abdullah Yenikomşu: “ Yeni Egea Hatchback, 200 km/s hıza kadar kaza riskini tespit ederek otomatik fren yapan “Çarpışma Önleme Sistemi” ya da öndeki araç ile arasındaki mesafeyi koruyan “Adaptif Hız Sabitleme Sistemi” gibi yolcu güvenlik teknolojilerini sınıfında ilk kez standart donanımlar arasında sunuyor.

Uconnect™ multimedia sisteminin 7 inç boyutundaki HD tablet ekranında sunulan geri görüş kamerası ile tüm park manevraları artık daha kolay ve güvenli yapılabiliyor.

2016 Fiat Egea Hatchback-HB kaputunun altında sedan kardeşi gibi 95 bg güç üreten 1.4 litre benzinli, 95 bg güç üreten 1.3 litre dizel ve 120 bg güç üreten 1.6 litre dizel motorlar ile alınabilen Fiat Egea hatchback’ta 110 beygirlik otomatik vitesli 1.6 E-Torq benzinli motor seçeneği yerine, manuel şanzımanlı 120 bg güç üreten 1.4 T-Jet benzinli motora yer veriliyor” dedi.

Yenikomşu: Fiat Fullback Pıck Up hakkında da bilgi veren Yenikomşu şunları belirtti; Fullback; Rock, Hardrock ve Fullrock adı verilen 3 farklı donanım paketi ile dikkat çekiyor. Çift kabin gövde tipinde satışa sunulan Fullback, 150 HP ve 180 HP’lik iki versiyonu bulunan 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motora sahip olarak yollara çıkıyor. Fiat Fullback, hem 4×2 arkadan itişli hem de 4×4 olarak satın alınabiliyor. Fullback konfor ve arazi performansının göz önünde bulundurulduğu 6 ileri manuel ve 5 ileri tork konvertörlü otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilecek.

Tasarım, fonksiyonellik, kullanışlılık, performans ve fiyat fayda dengesi ile Fullback, Fiat Ticari Araçlar ürün gamına büyük güç katacak. Zorlu yol koşullarına meydan okuyan safkan bir arazi aracı.

SONY DSC

Adını Amerikan futbolunda hem defans hem de hücum özelliği bulunan, güç ile yüksek dayanıklılık gerektiren kilit oyuncu konumundan alan Fiat Fullback, 20 Haziran itibariyle çift kabinli gövde tipiyle ülkemizde de satışa sunulmaya başlandı. Fiat Fullback ‘in manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilen;150 HP ve 180 HP’lik 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motorlar ile donatılan 4×2 Rock ve 4×4 Hardrock versiyonları, lansmana özel paketleri ile Marfi Otomotiv’de.

Fullback, tasarım, fonksiyonellik, kullanışlılık, performans ve fiyat fayda dengesi ile Fiat Ticari Araçlar ürün gamına büyük güç katacak. Markamızın güçlü satış ve satış sonrası teşkilatının da desteği ile Fullback ile iddialı bir şekilde giriş yaptı. Pick-up DNA’sı ile Fiat Ticari Araçlar’ın DNA’sının birleşimini temsil eden ve adındaki ‘full’ü eksiksiz olarak sunduğu özelliklerinden alan Fullback’te güç, performans, dayanlıklık birarada sunuluyor. Profesyonel iş hayatında tüm ihtiyaçları karşılayabilen, her şeyiyle “Tam bir pick-up olan Fullback aynı zamanda gündelik hayatın gerekliliklerini de sunma özelliğine sahip” şeklinde konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co