Maraşgücüspor namağlup şampiyon

Maraşgücüspor namağlup şampiyon

Türkiye Şampiyonası Şanlıurfa ayağında yer alan 5 takımın arasından maraşgücüspor Tüm rakiplerini yenerek NAMAĞLUP Şampiyon oldu ve Türkiye de ilk 16 takım arasına kalma başarısını tekrarladı.

Kahramanmaraş’ımızı ulusal düzeyde temsil eden Başarılı spor kulübü Maraşgücüspor genç kızlar Türkiye şampiyonası Şanlıurfa grubunda 6 gündür süren müsabakalar sonrası

BATMAN BLD SPOR’u 14-0
HATAY SÜMERSPOR’u 4-0
SİİRT HASBEYSPORU 2-1
Final müsabakasında K.Maraş Anadolu Gençlik ile Maraşgücüspor arasında geçen maçta oyunu iki tarafta üstünlüğü ele geçirmeye çalıştı. Oyunun hâkimiyetini sağlayan maraşgücüspor 1-0 yenerek namağlup şampiyon oldular.

marasgücü (3)

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR!

Şampiyon olmak için çalıştıklarını ve isteklerini dile getiren başkan dağlı şunları şöyledi: “ Bu turnuvaya kadar çok sıkı çalıştık. Şampiyon olacağımıza en başında inanmıştık. Burada kızlarımı ve onlara destek olan ailelerini kutluyorum. Maraşgücü bu şehrin bir markasıdır ve artık bu takıma sahip çıkılma noktasında şehir elinden geleni yapmaya çalışması bizleri onurlandırır. Sponsorumuzun olmaması bizlerde çok da dezavantaj yaratmıyor aksine daha bir kamçılıyor.başarılarda elbette sponsorların çok güzel katkıları olur.ne bilim işte lüks otobüsler lüks oteller lüks formalar eşofmanlar ayakkabılar ama bizler hiç bir zaman isyan etmedik.sabrettik şükrettik rabbimizin bir bildiği vardır dedik.derdimiz sadece kahramanmaraş bunu bizi bilen herkes bilir.davamız gençlerin elinden tutmak elimizden geldiği kadar.tüm kahramanmaraş sevdalısı kamu kurum ve kuruluşlara yine de teşekkür ediyorum”

SPORSORSUZ BAŞARIYA ALIŞTIK!

Başarının hiçbiri tesadüf değildir diyen başkan dağlı, “ Kahramanmaraş sporuna hizmete devam edeceğiz.  Maraşgücüspor kulübü olarak bu çalışmalarımızda ekip ruhunu yakalamaya çalışıyoruz Allah’ın izni ile bu da olacaktır. Burada öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Hiçbir şey tek başına değildir. Burada bizlerden desteğini esirgemeyen tüm beden eğitimi öğretmenlerimizi başkanlarımızı basınımızın güzide temsilcilerini ve Kahramanmaraş sporuna emek vermiş büyüklerimizin ellerinden öper saygılar sunarım. Kulübümüzün ilk yıllarında çok büyük emekler vermiş olan Esat Kazancı hocamızı unutmak mümkün değil. Halen yönetim kurulu üyesi olan Esat Kazancı hocamıza da yapmış olduğu emeklerinden dolayı tekrar tekrar teşekkür eder saygılarımı iletirim. Geleceğimizin teminatları olan geçlerimiz bizleri için değerlidir. Biz Kahramanmaraş’ta bir ilk olan bayan futbol takımı olarak bir ilke imza attığımızı düşünüyoruz. Bu ilki gerçekleştirirken sosyal yaşamı da bir kenara bırakmadık. Gençleri spora alıştırırken sosyal hayata da hareketlilik getirmeye çalıştık.

ŞAMPİYONLUK GELİP GEÇER ASALETTİR BİZE YETER!

Dağlı, “Kulüp sloganı olan bu deyim aslında bizim neden doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Kazanmak için her yol mubah anlayışı bizlerce tasvip edilmez. Bu nedenle önce sağlam karakterli sporcu sonra iyi sporcu gelir. İyi birey iyi vatandaş olmaları bizim için daha önemlidir.

Başta Eşim ve kulüp antrenörümüz Özlem Bayır Dağli olmak üzere K.Maraş Valisi Sayın Şükrü Kocatepe’ye K.Maraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın M.Fatih Erkoç’a, Bu başarıda emeği geçen ve kızlarımızla yakinen ilgilenen Ak Parti K.Maraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar’a, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç başkanıma teşekkür eder bu şampiyonluğu onlara armağan ediyoruz. K.Maraş Milli Eğitim Müdürlüğüne desteklerinden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca Hacı Ahmet Saçak kardeşim, masörümüz Bekir Özgönül ve Şoförümüz mehmet Aksu beye ilgilerinden dolayı KASKF Onursal Başkanı Mehmet Bağrıaçık‘a ve tüm bizi destekleyen herkese şükranlarımı sunarım” dedi.

marasgücü (6)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co