Maraşgücü oyuncuları piknikte

Maraşgücü oyuncuları piknikte

Kahramanmaraş Amatör spor kulüplerinden olan Maraşgücü spor’umuz 2016-17 sezon açılışını ve Sodes proje finalini piknik organizasyonuyla tamamladı.

8 Branşta 550 sporcu ile çıkılan yolda farklı branşlarda alınan güzel neticeler bizleri mutlu etmiştir. Zira Erkek Futbol 2.Amatör kümeden namağlup 1.amatör kümeye çıkmamız, Kızlarımızın 3.ligden 2.lige yükselmesi, Voleybol bölgesel liglerine kız-erkek takımlarımızla katılmamız, hentbol altyapılarında başarılar kazanmamız, Masa Tenisi, Satranç, Oryantring, Bocce, Basketbol branşlarında faaliyetlerimiz bizleri daha fazla kişiye spor yaptırmamız bizleri mutlu ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonunda Kahramanmaraş Valiliği koordinesinde, Maraşgücü Spor Kulübü Derneği tarafından yürütülen ve Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen 2015-46-0067 Referans numaralı “Sporla Engelleri Yıkın, Mutluluk Yakın-2” projesi kapsamında, kurslara katılan öğrencilere yönelik Afşin-Ekinözü gezisi düzenlenmişti. Bu projenin sona ulaşması ile birlikte Maraşgücü Spor Kulübü hem sezon açılışı hem de proje sonu dolayısı ile Kapıçam alanında gerçekleştirildi.

Piknik organizasyonunda Kahramanmaraş’ın değerli ses sanatçısı Ümit Balta’da müzik parçaları ile güne anlam katarken eğlenceye doyamayan sporcular oyun oynadılar ve halay çektiler. Maraşgücü’nün Organizasyonuna Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Ali İhsan Kabakçı, Onikişubat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kadir Gemci, ASKF Onursal Başkanı Mehmet Bağrıaçık, Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik, Onikişubat İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı İlker Yiyen, As Vefaspor Kulüp Yöneticisi Osman Köse ve birçok spor camiasından önemli spor adamları maraşgücü ekibinin yanında oldular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co