“Makam odamda değil halkın arasında oturuyorum,”

“Makam odamda değil halkın arasında oturuyorum,”

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ

“Makam odamda değil halkın arasında oturuyorum,”

 

PAZARCIK/ Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,” Makam odasında oturma yerine halkın arasında halkın derdini dinlemeyi halkımızla bir arada oturmayı tercih ediyorum,” dedi.

Gazetemize bir açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ yoğun Belediye çalışmalarının yanı sıra vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek sohbet ediyor.Başkan Bozdağ çay ocağında vatandaşlarla sohbet ederek çay içti.Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ı karşılarında gören vatandaşlar Başkan Bozdağ’a yoğun ilgi gösterdiler.

Pazarcık’lı hemşehrileriyle her zaman iç içe olduğunu gerek açılış,etkinlik,esnaf ziyaretleri sırasında gerekse makamında vatandaşlarla bire bir görüşmeye, sorun ve talepleri dinlemeye büyük önem verdiğini ifade eden Belediye Başkanı Yakup Hamdi

Bozdağ ;

”Yoğun Belediye çalışmalarımız arasında her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet ediyoruz,vatandaşlarımızın fikirleri yerel yönetim olarak bizim için çok önemli. Bugün de Nurettin Yavuzatmaca kardeşimizin çay ocağında vatandaşlarımızla hasbıhal ettik. Onlarla muhabbet edip, sıkıntılarını dinledik. Her zaman söylüyorum ‘Devlet vatandaş için vardır’. Vatandaşlarımızdan esnafımızdan gelen talepleri alıp imkânlar ölçüsünde onları nasıl karşılayabiliriz, neler yapabilirizi konuşma adına bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Biz esnafımızın ve vatandaşımızın sorunlarına çare olabiliyorsak onları mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co