Mahmut Arıkan, Serdar Erdoğanyılmaz

Mahmut Arıkan, Serdar Erdoğanyılmaz

Mahmut Arıkan- Serdar Erdoğanyılmaz

Ak Parti kurulduğu günden beri  : Partinin içinde olan isim Mahmut Arıkan

Daha sonra : Ak Parti İl Genel Meclis üyesi olan Mahmut Arıkan

Milletvekilliği Temayül yoklamasında: Kahramanmaraş il Birincisi olan Mahmut Arıkan, ne var ki milletvekili adayı yapılmadı.

Mahmut Arıkan:” Partime saygım var ! diyerek yoluna devam etti.. Durmak yok yola devam ededi.. duruş gösterdi..

Kahramanmaraşlı – Ankara’ya dedi ki : Biz Mahmut Arıkan’ı liste başı yaptık, listenin başında görmek istiyoruz,” dedi. Ama ne hikmetse Ankara ilk 8 bile koymadı..

Kahramanmaraş Ticaret Borsası başkanlığı da yapan iş adamı Mahmut Arıkan, bugün halkın ve Sanayicinin desteğini alarak yeniden siyasette bende varım demeye hazırlanıyor.

Mahmut Arıkan: onurlu , hasiyetli bir duruş sergileyerek, Ak Partinin tüm toplantılarına, etkinliklerine katıldığı gibi: seçim çalışmalarında da başı çekerek, herkesden oy istedi..

Temayülde : birinci çıktım beni listeye koymadılar diye küsüp gitmedi..

Kahramanmaraş sokaklarında bugün kiminle konuşsam: “Evet seçimlerde Ak Parti milletvekilliği sıralamasında liste başında Mahmut Arıkan’ı görmek istiyoruz !” diyor ve de bunu halk diyor..diye ilave ediyorlar..

Arıkan ailesinden: Kahramanmaraş’ta Büyük Sanayi kuruluşlarının yönetim kurulu başkanı olan Mahmut Arıkan artık TBMM gitmesi gerekiyor..

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kurmayları Kahramanmaraş listesini yaparken, özellikle iki isime dikkatli bakmaları gerekiyor..

Mahmut Arıkan- iş adamı, Tekstilci- Sanayici

Serdar Erdoğanyılmaz: iş adamı, Mühendis, Hukukçu, İnşaat sektöründe faaliyet gösteriyor..

Bana Ak Parti Listesini yap deseler:

1-      Mahir Ünal

2-      Mahmut Arıkan

3-      Serdar Erdoğanyılmaz diye liste yazmaya başlarım ve 8 kişilik listeyi yazar ilçe seçim kuruluna verim..

Sevgili Okurlarım: Muhtar adayı bile olsanız, cüzdan biraz şişik olması gerekiyor, en azından oy pusulası bastıracaksınız..

Milletvekili adayı oldunuz: Milyonlarca el ilanı bastıracaksınız, afiş bastıracaksınız, gazete ilanları, tv ve internet ilanları bir bütçe var para harcaması yapacaksınız, cep delik, cüzdan boşsa bütün bunları hangi para ile yapacaksınız !..

Belli : yerlerin desteğini, zarfını alarak yapacaksınız, sonra Kahramanmaraş’a hizmet etme yerine o kişilere hizmet vereceksin..!

Zarf alan: Emirde alır ki bugüne kadar hep böyle oldu.

Bu bağlamda : Mahmut Arıkan ve Serdar Erdoğanyılmaz’ın adaylığını ben çok önemsiyorum..

Sevgili Mahmut Arıkan ağabeyimiz : gerçek bir dost güzel insan, Milletvekili olduğu gün Kahramanmaraş’a büyük hizmetler vereceğine de inanıyorum..

Ak Parti den bizim beklentimiz: Mahmut Arıkan’ı liste başına yazmasıdır..

Sevgili Serdar Erdoğanyılmaz: İnşaat Mühendisi, Avukat- Hukukçu, iş adamı , gazeteci yazar kimliği var bizden biri, yani bir gazeteci..

Aslında Gazeteci kimliğini ön plana çıkarmak gerekir ki : Kahramanmaraş’a büyük hizmetleri olacağı kanatındayım..

O bizden biri, bir gazeteci !..

Mahmut Arıkan ise : Bir sanayici şehrin her meselesini bilen biri , Borsa Başkanlığı döneminden çok iyi tanıyoruz, bilgi donanımla insan..

Her iki güzel insanın da bana göre: Ak Partinin aday sıralamasında ilk 8 içinde yer alması gerektiğini düşünüyorum..

Sevgili ağabeyimiz: Başbakanımız Ahmet Davutoğlu bu yazımızı okuduğunda Kahramanmaraş’ı özellikle özel değerlendirmesini arzu ediyorum..

Sözün özü: Ak partiden aday adayı olan her arkadaşımız değerlidir.. Ancak artıları – eksileri masaya yatırarak, Kahramanmaraş için en güzel aday adayını bulup seçmemiz gerekir..

Ben aday adayım diyen : Her dostumuz mutlaka yapacağı bir hizmet vardır.. Ancak Kahramanmaraş’ta basın dostu, gazeteci- yazar Serdar Erdoğanyılmaz ile, Sanayici ve Kahramanmaraşlının ağabeyi Mahmut Arıkan’ı bu dönem aday olarak görmek istiyoruz, görmek yetmez TBMM Ak parti Kahramanmaraş Milletvekili olarak görmek istiyoruz..

Bu konuda : Şahsen ben gerekirse Başbakanımız Ahmet Davutoğlu : ağabeyin kapısın çalmaya Ankara ‘ay kadar gideceğim,”

İyi günler diliyorum..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co