Mahmut Arıkan aday

Mahmut Arıkan aday

Mahmut Arıkan da aday!

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Partinin sevilen ismi Mahmut Arıkan, görkemli bir baş vuru töreni ile Ak partiden aday adayı oldu.

Saat 17 00 da  Ak Parti’nin Şekerdere yolu üzerindeki İl başkanlığı binasına gelen iş adamı sanayici Mahmut Arıkan sevgi gösterileri arasında 7 Haziran da yapılacak milletvekilliği seçimleri için aday adayı olarak baş vurusunun yaptı.

SONY DSC

2011 Seçimlerinde Temayül yoklamasından birinci çıkan ancak : 8 kişilik listeye giremeyen Mahmut Arıkan, “Durmak Yok Devam” diyerek 4 yıl süre ile çalışarak geçmiş dönemden daha güçlü olarak Ak partiden yeniden aday adayı oldu.

İŞ DÜNYASI ARKASINDA

SONY DSC

Tekstilci, Sanayici İş adamı Mahmut Arıkan’ın Adaylık evraklarını vermek için geldiğinde KMTSO Meclis başkanı Hanefi Öksüz, KTB Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, KASİAD Başkanı Ali Arpasatan, KMESOB Başkanı ve Meslek Odaları Başkanları Sanayici ve iş adamları Mahmut Arıkan’a destek vermek için Ak Partinin salonunu doldurdular..

Basın Tam Destek

SONY DSC

Kahramanmaraş’ın sevilen sayılan iş adamı Mahmut Arıkan: Kahramanmaraş basın da tam desteğini aldı. Siyasi haberlerde pek görülmeyen Sabah Gazetesi Bölge Temsilcisi Sırrıberk Arslan başta olmak üzere Kahramanmaraş Basın tam kadro Mahmut Arıkan’a destek için Ak Parti il başkanlığına gelince salonda yer kalmadı.

SANAYİCİLERİN SESİ OLACAK

Mahmut Arıkan’a destek için salona gelen sanayiciler: içimizden biri Mahmut Arıkan bizim Ankara daki sesimiz olacak sıralamanın başında görmek istiyoruz,” diyerek Ankara ‘ya sesini duyurmaya çalıştılar..

ESNAF UMUTLU

SONY DSC

Mahmut Arıkan’ın Sanayici olmadan önce : esnaf ve Borsa Başkanlığı yaptığını esnafın çilesini iyi bildiğini dile getiren Esnaf Odaları Başkanları: “ Başkanım ne çektiğimizi siz biliyorsunuz, biz sizi Ankara da TBMM Milletvekili ve Bakan olarak görmek istiyoruz, bizim sorunlarımızı ancak hükümette siz anlatırsınız diyerek destek verdiler..

BU ŞEHRİN Çocuğuyum

1969 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldiğini : İlk ve Orta okulu Kahramanmaraş’ta okuduğunu, Lise den sonra İstanbul İşletme Fakültesini bitirerek ailenin en büyük çocuğu olarak esnaflık yapmaya başladığını anlatan Mahmut Arıkan: “ Esnaflık, Borsa Başkanlığı, İl Genel Meclis Üyeliği, Sivil toplum kuruluşlarının yönetimi başkanlıklarını yaparak buraya kadar geldim..

Ak Parti kurulduğu günden beri üyesi ve yönetiminde : içinde olan biriyim. Geçen dönem kısmet değilmiş, bugün yola çıkarken de şu duayı yaptım: “ Allahım Kahramanmaraş’a hayırlı hizmet yapacaksam bu görevi bize nasip et , yapamayacaksam bize nasip etme ,” diye dua ederek, vatana millete faydalı olmak için çalışacağım..

Ak Partinin bir neferi olarak : Sanayicisini, Çiftçisini, Esnafını, Köylüsünü her türlü sorunu biliyorum, ben içinizden biriyim sepetle gökten inmedim.. bugüne kadar bu şehrin tozlu yollarını sizlerle çiğneyerek geldim. Allah bize bu görevi nasip ederse Kahramanmaraş’a çok güzel hizmetler yapacağım sizlerin desteğini istiyorum, duasını istiyorum..” dedi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co