Mahir Ünal: “Türkiye güçlü bir yönetime kavuşacak”

Mahir Ünal: “Türkiye güçlü bir yönetime kavuşacak”

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal MEMURSEN ziyaret etti.

Mahir Ünal: “Türkiye güçlü bir yönetime kavuşacak”

 

KAHRAMANMARAŞ- Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili Kültür ve Turizm eski bakanı Mahir Ünal: “16 Nisan da Türkiye güçlü bir yönetim sistemine kavuşacaktır” dedi.

Onikişubat Belediye başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye başkanı Necati Okay, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, ile birlikte MEMUR-SEN il temsilcisi Abdulaziz Aydın ve Sendika Şube Başkanlarını Memur sen de ziyaret ederek Türkiye gündemini değerlendirdi..

Mahir Ünal: Chp Herhangi Bir Şekilde ‘Hayır’ Kampanyası Yürütmüyor”

Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, “Cumhuriyet Halk Partisi herhangi bir şekilde ‘hayır’ kampanyası yürütmüyor.

Eski Kültür ve Turizm Bakanı,  AK Parti  Kahramanmaraş  Milletvekili  Mahir Ünal, ” Cumhuriyet Halk Partisi herhangi bir şekilde ‘hayır’ kampanyası yürütmüyor.  Cumhuriyet Halk Partisi aslında şu anda kendi içinde bir genel başkanlık yarışı yürütüyor.” dedi.

SONY DSC

Memleketi Kahramanmaraş’ta hızlı bir seçim çalışması yürüten Mahir  Ünal,  “ AK Parti teşkilatlarının şu anda  Türkiye’de 16 Nisana dönük çok güçlü bir çalışma yürüttüğünü dile getirdi.

Bunun bir hükümet oylaması veya yeni vekil , yada belediye başkanlığı seçimi olmadığını Türkiye’nin yeni anayasının bir oylaması olduğunu ifade eden Mahir Ünal: “  Muhalefetin süreçteki tavrı ile ilgili de değerlendirmede bulunan Ünal, “Muhalefetin sürekli olarak yürüttüğü bir dezenformasyon ve maalesef bunu söylemekten siyasi etik açısından da hicap ediyorum ama bunu söyleyenler maalesef bundan utanmıyorlar, muhalefet sistematik olarak yalan söylüyor ve söylediği bir yalan ortaya çıkarıldığında hiçbir şey olmamış gibi ikinci, üçüncü yalanını söylemeye devam ediyor.” şeklinde konuştu.

Kamuoyu yoklamaları ile ilgili de bilgilendirmede bulunan Ünal, “Görünen o ki şu anda kamuoyu yoklamaları da, kamuoyu araştırmaları da onu gösteriyor ki  Türkiye 16 Nisan’da güçlü bir ‘evet’ ile değişimin önünü açacak.” diye konuştu.

Sendika başkanları ile uzun süre sohbet eden Ünal: “ 16 Nisan 2017 Pazar günü hep birlikte evet diyeceğiz, Güçlü evet dünyaya bir mesaj olacaktır, sizlerin desteğini bekliyoruz,” diye konuştu..

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri ve il ve ilçe yönetimleri dört koldan 7/24 demeden gece gündüz çalışıyorlar..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co