Mahir Ünal: “Herkes ayda bir kitap okumalı”

Mahir Ünal: “Herkes ayda bir kitap okumalı”

Kültür ve Turizm eski Bakanı Mahir Ünal Kitap Fuarını gezdi.

Mahir Ünal: “ Herkes ayda bir kitap okumalı “

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kültür ve Turizm eski Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret ederek, “ Okumak çok önemli, yakın tarihimizi iyi bilmeyiz.. okumalıyız her fert ayda en az bir kitap okumalı,” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarını gezen Kültür ve Turizm eski Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, yayınevleri görevlileri ile sohbet ederek, kitapları inceledi ve vatandaşların isteğini geri çevirmeyerek fotoğraf çektirdi.

mahir-kitap-8

Kültür ve Turizm eski Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarını ziyaretine AK Parti Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay da eşlik etti.

Kültür ve Turizm eski Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile birlikte Aksu Tv’de canlı yayına katılarak, gündemi değerlendirirken, Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarına ilişkin görüşlerini de dile getirdi.

mahir-kitap-4

Bakan Mahir Ünal: “ Okuma alışkanlığı gazete okuyarak başlar.. her eve iş yerine bir gazete girmeli, her yetişkin fert ayda bir kitap okumalı, okumazsak, başkasını aklı ile yaşarız okursak doğruları öğreniriz. Bu sebeple bu kitap fuarının önemi çok büyük son gün indirim var herkes kitap alarak okumalı” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co