Mahçiçek :” Vakıf Medeniyetini yeniden oluşturmalıyız”

Mahçiçek :” Vakıf Medeniyetini yeniden oluşturmalıyız”

Genç Birlik Vakfı Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ziyaret etti..

Mahçiçek :” Vakıf Medeniyetini yeniden oluşturmalıyız”

 

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’yi makamında ziyaret eden Genç Birlik Vakfı Genel Başkanı Ahmet Öznaneci ve vakıf üyelerini hayırlı görevler diledi.

Şekerdere de bulunan Onikişubat Belediye başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette vakfı başkanı ve üyelerine başkan Hanefi Mahçiçek: “ Bizim ejdadımız aç kurtları doyurma vakfı bile kurmuş 750 yıllık devlet geleneğimizde vakıfların önemi büyüktür,” dedi.

Samimi bir atmosferde geçen ziyarette Vakıf Genel Başkanı Ahmet Öznaneci, çalışmaları hakkında Başkan Hanefi  Mahçiçek’e bilgiler verdi. Vakıf Kahramanmaraş Şube Başkanı Muhammet Arif İncegül’ün de eşlik ettiği ziyarette konuşan Öznaneci, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Başkan Mahçiçek’e teşekkür etti.

birlik (1)

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mahçiçek ise vakıf faaliyetlerine katılan gençlerin, bu ülkenin gelecekte çok daha iyi noktalara taşınmasını sağlayacağını söyledi. Mahçiçek, şöyle konuştu:

“Hepiniz, Heyecanlı, değer yargılarına bağlı ve ülkemizin geleceği ile ilgili düşünceleri ve kaygıları olan insanlarsınız. Bu güzel ziyaret beni mutlu etti. Bu gençlerimizin gözlerindeki pırıltıyı görüyorum. Çalışacaklar inşallah, daha iyi yetişecekler. Bu ülkenin geleceğine damga vuracaklar. O pırıltıyı, o güzelliği hissettim. Hepsi idealist düşünceleri olan arkadaşlar. İnanıyorum ki bu gençler ülkemizin büyümesinde, yücelmesinde çok büyük katkıları olacak gençler. Ben bu vesileyle nezaket gösterip ziyaret ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Genç Birlik Vakfı temsilcileri gelecekte daha iyi hizmetlere, çalışmalara öncülük edecek diye düşünüyorum.”

Başkan Mahçiçek, ziyaretin anısına konuklarına çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co