Mahçiçek; “Şifa reçeteleri yazmanız dileğiyle’’

Mahçiçek; “Şifa reçeteleri yazmanız dileğiyle’’

  Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mahçiçek sağlık sektöründe bulunmanın önemine dikkat çekerek, sağlık çalışanlarına ve hekimlere teşekkür etti.

  Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sağlık çalışanlarının ve hekimlerin özellikle insanlık adına çok ulvi bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Mahçiçek, şunları ifade etti.

  ‘’Sağlık sektöründe bulunmak, özveri, sabır ve fedakârlık gerektirir. Vicdan ve merhamet sahibi bir insan bu görevi hakkıyla yerine getirebilir. Bu nedenle sağlık çalışanlarımıza ve hekimlerimize verdikleri emek ve gösterdikleri sabırdan dolayı öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Türkiye özellikle sağlık sektöründe kendini geliştirmiş ve ispatlamış bir ülkedir. İşte bu başarıyı hem devletimizin imkânlarına hem de gelecek nesillerimizin gayretine borçluyuz. Bu yüzden mesleği ve insanlık adına özveri, sabır ve fedakârlık göstererek mesai harcayan bütün sağlık çalışanlarına ve hekimlerimize minnettar olduğumuzu bir kez daha vurgulayarak, teşekkür ederiz. 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.’’

  Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktorlara üzerinde ‘’Şifa Reçeteleri Yazmanı Dileğiyle’’ notunun bulunduğu ahşap el işlemeli sandık hediye etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co