Mahçiçek; “Rahmet kapılarının açıldığı bu gecede tüm dualarımız kabul olsun”

Mahçiçek; “Rahmet kapılarının açıldığı bu gecede tüm dualarımız kabul olsun”

Mahçiçek; “Rahmet kapılarının açıldığı bu gecede tüm dualarımız kabul olsun”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Rahmet kapılarının açıldığı bu gecede tüm dualarımız kabul olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Mahçiçek, idrak ettiğimiz Kadir Gecesi dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı Şerif-i ihya ederek, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesine kavuştuklarını anımsatan Mahçiçek, mesajında şu düşüncelere yer verdi: “İslam tarihinin en kutsi zaman mevhumlarından birisi olan Kadir Gecesini idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan-ı Şerif’in manevi iklimden geçerek ulaştığımız Kadir Gecesi’nde hiç şüphesiz rahmet kapıları ardına kadar açık olacaktır. Bin aydan daha hayırlı olarak kabul edilen bu gecenin, hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını diliyorum. İnşallah bu gecede kabul olunmayan tövbe ve dua kalmayacaktır.”

canakmahcicek

Mesajında, İstanbul Hava Limanı’ndaki hain saldırıya ilişkin değerlendirmelere de yer veren Mahçiçek, şunları kaydetti: “Ülke olarak, millet olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Cenab-ı Hakk’ın rahmet kapılarını açtığı bu gecede her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu gecede hem ülkemizin hem de islam aleminin huzur ve selameti için dua edelim. Bir kez daha ülkemizdeki terör saldırılarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbimden tüm dualarımızın kabul olması temennisiyle, kandilinizi tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co