Mahçiçek; “Miraç Kandilimiz hayırlara vesile olsun”

Mahçiçek; “Miraç Kandilimiz hayırlara vesile olsun”

  Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren Miraç Kandili nedeniyle barış mesajı veren Mahçiçek, şu ifadelere yer verdi.

  “Peygamber Efendimizin (S.A.V) miraca çıktığı ve Allah’ın huzuruna kabul edildiği bu kıymetli güne ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içindeyiz. Bu niyet ile yola çıkıp, birbirimize sevgi ve saygı çerçevesi içinde, yardımcı olmamız gerekir. Böyle önemli bir gün de yüce Allah’tan tüm İslam âlemine barış ve huzur vermesini niyaz ederim. Bizler birlik ve beraberlik içinde, el ele verip daha güzel bir Türkiye için çalışacağız. Bu mübarek Miraç Kandilinde dua ile sohbet edip, kalplerimizi aydınlatalım inşallah.

  Ebedi kurtuluşumuz olan Miraç kandilimiz tüm Müslüman âlemi için güzelliklere vesile olsun inşallah. Bu kutlu gecede Rabbimizden incinmiş kalpleri birleştirmesini, hata ve günahlarımızı bağışlamasını diliyorum. Allah bizleri, ülkemizi, birliğimizi ve dirliğimizi her türlü olumsuzluktan, kötülüklerden korusun inşallah.

 Miraç kandilinizi kutluyor, barışa, huzura, refaha ve hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co