Mahçiçek: “Hayat kurtaran fedakar sağlık çalışanlarımıza minnettarız”

Mahçiçek: “Hayat kurtaran fedakar sağlık çalışanlarımıza minnettarız”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında “Hayat kurtaran fedakar sağlık çalışanlarımıza minnettarız” ifadelerini kullandı.

Özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarının dünyanın en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini belirten Başkan Mahçiçek, mesajında şu düşüncelere yer verdi:

“Ülkemizde sağlık hizmetlerinin son yıllarda çok daha başarılı şekilde uygulanıyor olması hepimiz için oldukça sevindirici. Bu tablonun oluşmasındaki başarıyı başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza borçluyuz. Bir ülkenin gelişmiş olduğunu gösteren etkenlerden birinin de sağlık olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, sabır ve özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarımıza ne kadar minnet duysak azdır.

Gece, gündüz demeden çalışan, eşlerinden, ailelerinden ve hayatlarından fedakarlık yapan hekimlerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyor, tüm sağlıkçılarımıza, onlar kadar fedakar olan ailelerine, mutluluk ve huzur dolu bir ömür diliyorum.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co