Mahçiçek: Gönüllerimiz Miraç Kandili ile aydınlansın

Mahçiçek: Gönüllerimiz Miraç Kandili ile aydınlansın

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek:

“Gönüllerimiz Miraç Kandiliyle Aydınlansın”

Kahramanmaraş Merkez İlçe Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Miraç Kandilinde dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların, yerini sevince, huzura ve saadete bırakması temennisinde bulunan Başkan Mahçiçek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bilindiği gibi sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) çok sıkıntılı günler geçirdiği bir dönemde, Yüce Rabbimizin huzuruna çıkartılarak teselli edildi. Mescid-i Haram’dan,Mescid-i Aksa’ya ve oradan da Sidret-ül Münteha’ya uzayan bu kutsal yolculuk, hepimizin ufkunu açan ilahi bir lütuftur. Bu güzel gecede peygamber efendimize verilen çeşitli müjdelerin yanı sıra,tüm Müslümanlara 5 vakit namaz hediye edilmiştir. İşte bugün böylesine kutsi bir gecenin sene-i devriyesini idrak ediyoruz. Peygamber Efendimizin hüzünden, kederden ve sıkıntılardan kurtulduğu bu gecenin, tüm inanan kardeşlerimiz için de sevince, huzura ve gönüllerin aydınlanmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Bu mübarek gecenin ülkemize, milletimize ve tüm İslam Aleminehayırlar getirmesi dileğiyle, Miraç Kandilimizi kutlarım” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co