Mahçiçek; “Esnafımızın değerlendirmesi önemli”

Mahçiçek; “Esnafımızın değerlendirmesi önemli”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek;

“Esnafımızın değerlendirmesi önemli”

 

ONİKİŞUBAT/ Kahramanmaraş’ın Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in Esnaf Ziyareti yaparak:” Esnafımızın değerlendirmesi, görüşleri bizim için çok önemli” dedi.

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Gençlik Kolları Başkanı Cemil Tuğrul Özdeşemeci ve yönetimi ile birlikte Onikişubat ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan başkan Hanefi Mahçiçek, 2018 yılı takvimi hediye etti.

Mahçiçek:  esnafları ziyaret ederek, onlarla sohbet etti, esnafların görüş ve önerilerini alarak, sorunlarını dinledi. Esnafın isteklerini makul olanları anında yerine getirerek birlik ve beraberlik içinde şehri yönettiklerini söyledi.

mahçiçek esnaf (4)

Başkan Mahçiçek, ilçe merkezindeki çarşı esnafını ziyaret ederek esnaflarla hasbihal etti. Tek, tek esnaf ve vatandaşların hatırını soran Başkan Hanefi Mahçiçek, belediyenin yaptırmış olduğu içeriği çok geniş, kültürel ve edebi değerlerle zenginleştirilmiş, bilgi kaynaklı olan 2018 yılı takvimlerini takdim ederek, şimdiden yeni yılın hayır getirmesi temennisinde bulundu.

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, şunları kaydetti:

“Belirli zaman dilimlerinde vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya gelerek hasbıhal ediyoruz, ne eksiğimiz var, yapabileceğimiz şeyler neler onları görmeye gayret ediyoruz. Karşılıklı olarak gönül dostluğumuzu, kardeşliğimizi pekiştirmeye çalışıyoruz. Bizler de esnafımızı yanında olarak, onların görüş ve önerilerini alıyoruz. Vatandaşlarımızın neye ihtiyacı var ise biz o noktada en iyisini yapmak konusunda gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Cenab-ı Hak kardeşliğimizi, birliğimizi daim eylesin” dedi.

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, “Bizim en büyük gayretimiz vatandaşlarla iç içe olmak, bu bizi mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın bizim yaptığımız hizmetlerden memnuniyet duyması, bizim şevkimizi daha da arttırıyor. Emeği geçen herkese başta Onikişubat Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek’e çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın cumasının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

mahçiçek esnaf (6)

Başkan Hanefi Mahçiçek ile beraber Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Cemil Tuğrul Özdöşemeci, Onikişubat İlçe Yönetim Üyeleri ve Muhtarlar ziyaretlerin ardından Onikişubat Belediyesi tarafından yapılan ve Birlik Vakfı’na tahsis edilen Birlik Vakfı yurduna da ziyarette bulundu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co