Mahçiçek; “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, birlik ve beraberlik yolunda ilerleyeceğiz’’

Mahçiçek; “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, birlik ve beraberlik yolunda ilerleyeceğiz’’

  AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresine katılan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı vererek, yeni AK Parti İl Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

  AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresi gerçekleştirdi.  Kongreye katılmak için gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile Kahramanmaraş büyük bir coşku yaşadı. Kongreye katılan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hanefi Mahçiçek şunları söyledi;

  “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin Kahraman memleketimize teşrifleriyle gururlu ve mutluyuz. Bizler onun liderliğinde aynı yola baş koyduk ve aynı inançla Birlik ve Beraberlik yolunda devam edeceğiz. Daha güzel bir gelecek için, daha iyi bir Türkiye için her zaman yan yana olacağız inşallah. Halka hizmet Hakka hizmet anlayışıyla, vicdan, merhamet ve adaletli duruşuyla “Milletin Adamı” olan Cumhurbaşkanımızın her zaman var olmasını ve hep birlikte başarıya ulaşmış bir ülke olarak, halkımıza hizmet etmeyi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

  AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresinde yeni yönetim hakkında da konuşan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Biz insanlar halka hizmet amacıyla vesile olmuş sadece aracılarız. Hak yolunda halka, vatana, millete fayda sağlamak bizlerin boynunun borcudur. Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresinde seçilen yeni başkan Ömer Oruç Bilal Debgici Beyefendi ve yönetimine başarılar dilerim. Ayrıca eski başkan Ahmet Özdemir Beyefendi ve yönetimine bizlere, halka ve hizmete kattığı değerlerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co