Mahçiçek : Bugünler çok önemli günler

Mahçiçek : Bugünler çok önemli günler

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek:

“GÜNLERDE SEVGİ VE KARDEŞLİK FİLİZLERİ YEŞERTELİM”

Kahramanmaraş merkez ilçe Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, mübarek üç ayların müjdecisi RegaibKandili’ni idrak etmenin mutluluğu içerisinde sevgi ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesi gerektiğini belirtti.

Başkan Mahçiçek, Regaib Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında, üç ayların manevi atmosferinin yaşandığı şu günlerde, inananların iyilik ve güzellikler için birbiriyle yarışması temennisinde bulundu. Mahçiçek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yüce Allah’ın ‘Resulüm! Biz seni ancak alemlere rahmet olasın diye gönderdik’ diye buyurduğu Rahmet Peygamberi Hz. Muhammed’i (SAV) andığımız Kutlu Doğum Haftasını ve Mübarek Regaib Kandilini idrak ediyoruz. Üç ayların manevi atmosferi içerisine girdiğimiz bu günlerde hiç şüphesiz birbirimizi daha çok sevmeli, kırgınlıkları bir kenara bırakıp, gönüller fethedelim.

Bu hayırlı gecede günahların affı, hastalıkların şifası ve kalplerimizin huzuru için dualar edip, Yüce Allah’a daha fazla yaklaşmaya, Peygamber Efendimize de layık ümmetler olmaya gayret gösterelim. İnsani ve ahlaki meziyetlerin daha da yaygınlaşması dileğiyle, tüm Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizin, ülkemizin ve İslam Aleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co