“Mahalle olmanın farkını gördük”

“Mahalle olmanın farkını gördük”

 

Onikişubat Belediyesi Yenidemir – Süller Mahallesinde kilit parke yaptı..

“Mahalle olmanın farkını gördük”

 

ONİKİŞUBAT- Büyükşehir Yasası ile köy iken mahalle olan Kahramanmaraş Onikişubat ilçesi Yenidemir ve Süller Mahallesinde belediyenin yaptığı kilit parke hizmetleri takdirle karşılanıyor.

Mesafe gözetmeden her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla hareket eden Onikişubat Belediyesi, mahalle olan köylerde kilit taşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İhtiyaç duyulan her yerde çalışmalarını sürdüren Onikişubat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yenidemir-Süller Mahallesi’nde kilit taşı, parke, bordür ve kaldırım çalışması yaptı.

Büyükşehir Belediyesi yasası çerçevesinde köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerine hizmetlerzaman kavramı tanımadan çalışmalar sürüyor. Onikişubat Belediyesi’nin köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde yaptığı hizmetler mahalle sakinlerini memnun ediyor. Altyapı hizmetlerinde sınır tanımayan Onikişubat Belediyesi, yol düzenleme çalışmalarıyla mahalle sakinlerinden takdir topluyor. Bir yandan kilit parke taşı döşeme çalışmaları diğer yandan altyapı çalışmalarıyla kırsalda yerleşim yeri olan mahallelerin çehresini değiştiriyorlar. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Yenidemir-Süller Mahallesine de kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Kışın çamur deryasına dönüşen yollara kilitli parke taşının döşenmesi ile modern bir görünüme kavuşturulacak.

Onikişubat Belediyesinin koordinasyonuyla son derece yoğun ve iyi bir çalışma içerisinde oldukları gözlerden kaçmıyor.

Mahallesine yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyetlerini Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Erkoç’un şahsında Onikişubat Belediye Başkanımız HanifiMahçiçek ve ekibine de dualarımızı esirgemiyoruz diye ifade ediyorlar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co