Lise Öğrencileri KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’ni ziyaret etti

Lise Öğrencileri KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’ni ziyaret etti

Kahramanmaraş Onikişubat Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Bölümü öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte, KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’ni ziyaret etti.

Gezi ve incelemelerde bulunmak amacıyla öğretmenleri eşliğinde Güzel Sanatlar Fakültesi’ni ziyaret eden Kahramanmaraş Onikişubat Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Bölümü öğrencilerine GSF öğretim elemanları ve fakültede eğitim gören öğrenciler rehberlik ettiler.

GSF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı’yı makamında ziyaret eden öğretmen ve öğrenciler, gösterilen ilgi ve misafirperverlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Dekan Özkarcı’ya teşekkür ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GSF Dekanı Özkarcı ise Fakülte hakkında öğrencileri bilgilendirirken başarılı olmaları için tavsiyelerde bulundu.

Fakülte binasını, atölyeleri ve Resim Sergi Salonu’nu gezen Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de, KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’ni beğendiklerini ve gelecekte burada okumak istediklerini ifade edip, memnuniyetlerini belirterek Üniversitemizden ayrıldılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co