LANET OLSUN TERÖR ÇIKARANLARA

LANET OLSUN TERÖR ÇIKARANLARA

Başkent  Ankara da Tren garına canlı bomba koyarak 86  masum insanı katlettiler. 186  masum insanın yaralanmasına sebebiyet verdiler.

Ülkemize  kara Cumartesi yaşatanlara lanet olsun. Arkasında kim varsa. Hangi ülke ,hangi parti ,hangi örgüt,hangi kişi ve kuruluş varsa hepsine lanet olsun.

Masum   insanların ölümü size ne kazandırdı ? Şerefiniz yoktur sizin. Sizin evladınız yok mu. Siz insan değilsiniz. Bunu hayvanlar bile yapmaz.

Bu yaptığınız hangi ülkede  var . Hangi insanlar bunu yapar. Daha doğrusu bunu insan yapar mı ?

Kimin köpeğisiniz. Kimin kölesisiniz.  İnsanlıktan nasibi olmayan bir  hayvansınız.

Kadın,çocuk,yaşlı demeden bu yaptığınız katliamı hangi duygularınızla düzenlediniz.

Bunu köpekler bile yapmaz. Bir düşmanlığınız varsa mertçe meydana çıkın.  Savaş yapmak düşünceniz varsa gelin savaşalım.  Bu kalleşlik kesenize  elbette kalmayacaktır. Bunu misli ile ödeyeceksiniz.

Ne kadar terör  çıkartsanız da Türkiye size pabuç bırakmaz.  Sizin ağa babalarınız geçmişte toplanıp geldi. Hepsi de dersini aldı.

Mertçe savaşmasını bilmeyenler kalleşçe masum insanları öldürür.

Buna benzer katliamlar geçmişte de yapıldı. Ermeniler kalleşçe  masum hamile  kadınların karınlarını deşti. Masum kadınlara tecavüz ettiler.Masum insanların derisini yüzdüler. Masum çocukları süngüye taktılar. Ama unutulmayacakları derslerini aldılar.

Yeniden dersinizi vereceğiz. Hainler.Şerefsizler. Ne istediniz masum insanlardan. Yahudimisiniz. Ermenimisiniz.  Ateistmisiniz. Koministmisiniz. Ne iseniz çıkın ortaya . Kozumuzu paylaşalım.Hangi dinde  var bu kalleşlik. Ne köpekseniz siz, ne hayvansanız siz. Bunu kesenize koymayacağız.

Şimdi ülke olarak yas tutuyoruz. Ya siz ne yapıyorsunuz.  O şehit ettiğiniz masum insanlar  bu milletin gönlünde yaşayacaktır. Ya siz ne yapacaksınız.

Ne yaparsanız yapın. Bu ülkeyi yıkamayacaksınız. Kanımızın son damlasına kadar buradayız.

Devletimiz bu şehit olan vatandaşların yakınlarına  manevi desteğin yanında maddi destek de verecektir. O şehitlerin yakınları  tarihler boyunca sizi lanetleyecektir.

İşallah öbür dünyada da Allah size hak ettiğiniz cehennem ateşini  üzerinize salacaktır.

Lanet olsun teröre. Teröriste. Canlı bomba uşaklarına. Canlı bomba hazırlayıp insanları şehit edenlere lanet olsun

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co