Kütükçü; “Yedi Güzel Adam dizisi Maraş’ı ayrıştırmaya götürüyor”

Kütükçü; “Yedi Güzel Adam dizisi Maraş’ı ayrıştırmaya götürüyor”

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Akif Kütükçü, son şah Fırat Operasyonu ve İzlenen Suriye, Mısır ve Irak Politikaları nedeniyle Türk Hükümeti itibar kaybetmiştir. Diğer yandan Kahramanmaraş’ta çevrilen Yedi Güzel Adam dizisi Maraş’ta milliyetçiliği hedef alarak ayrıştırmaya yönelik bir yol izliyor. Burada iktidar partisinin bilinçli bir yönlendirmesi var” dedi.

 

Küçük ev Et Lokantası’nda sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya gelen MHP Kahramanmaraş Milletvekili  Aday adayı Prof Dr. Akif Kütükçü, MHP Türkiye’nin dertleri ile ilgilenen bir parti.  Şu anda ancak ve ancak MHP’nin düzeltebileceği bir ortam oldu. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da silah bırakılmadan bahsediyorlar. Ben silahı bırakanın Türk Ordusunun olduğunu söylüyorum. Silahı bırakanın emniyet güçleri olduğunu söylüyorum. Ama terör örgütü silahlı mücadelesine devem ediyor. O yüzden son kale diyebileceğimiz MHP iktidarına bu milletin ihtiyacı vardır.  Hukukçu kimliği var. TBMM yasama meclisi, Türkiye’nin sorunlarının konuşulduğu paylaşıldığı bir yapı. Türkiye izlediği dış Politikayla Dünya’da sürekli itibar kaybediyor.  Suriye, Mısır, Libya ve Irak Politikaları nedeniyle itibar kaybediyor. Uluslararası hukuk ihlalleri içerisinde. İnşallah Allah nasip ederse, Hukukçu Kimliğimle TBMM bunun mücadelesini vereceğim.  Seçim çalışmamızda hedefimiz 8 milletvekilliğini almak. Şu anda 1999 yılındaki alığımız oyu koruyoruz. Bunu daha da artırarak yolumuza devam edeceğiz. Asenalarımız evev gezecek. Çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. Önceliğimiz Diğer partilere giden emanet oylarını MHP’ ye tekrar getireceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” dedi.

akif kütükcü (9)

Kütükçü Kahramanmaraş’ta çekilen ve TRT ekranlarında oynayan YedigüzelAdam dizisinde Maraş olaylarının konu edildiği Başbuğun emir verdiği şeklindeki senaryo da Kahramanmaraş’a ve ülkü Ocaklarına zarar verecek şekilde,  bu konuda partinizle istişare edip bir çalışmalarınız olacak mı? Diye sorulan soruya ve yanlış anlatıldığı yönündeki soruya şu cevabı verdi; “İLK DEĞİL BU Daha önce Hatırla sevgili diye bir dizi vardı. O dizide de yine Milliyetçi taban suçlanmıştı. Bu dizide de MHP hedef alınmış. İktidar partisinin ülkücü camiaya ve milliyetçi camiaya karşı olduğunu hepimiz biliyoruz. İktidar partisinin önceki genel Başkanı “Ben Milliyetçiliği ayaklar altına aldım diyen bir insan”. Şimdi geçmişte yaşanmış günahları ve sevapları ile iftihar edeceğimiz bir olay değil. Hepimizin Maraş’ın, alevi ve Sünni kesimin üzüntü duyduğubir olay. Yaşanmasaydı daha güzel olurdu. Ama tekrar bu olayları  kaşımak ve tekrar bu insanları karşı karşıya getirmenin hedefi ve amacı var. Yani bu sadece bunu MHP’ ye oynana bir oyun olarak düşünmüyoruz. Bu ayrıştırmaya yönelik oynanan bir oyun. Çok şükür Maraş bu etnik çalışmayı unuttu. Artık bu insanlar bir araya gelebiliyorlar. Beraber iş yapabiliyorlar. Bu olaylardan önce de böyleydi. Bu iktidar Partisi tarafından yönlendirilen bilinçli bir senaryo olarak görüyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co