Kütükçü; “Seçimin galibi MHP olacak”

Kütükçü; “Seçimin galibi MHP olacak”

Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Aday adayı Uluslarası Hukukçu Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, 7 Haziran 2015’ de yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde, seçimin galibi MHP olacak dedi.

MHP-MITING_6

MHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Prod. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, Kahramanmaraş halkı tarafından iktidar partisine bundan önceki seçimlerde büyük destek verildi. İktidar Partisi ise Kahramanmaraş’a hak ettiği hizmetleri getiremedi. İktidar Partisi Ak Parti Kahramanmaraş’tan kendilerine verilen desteği hak etmiyor.  Kahramanmaraş’ın hakli ortada, eğitimde son sıralardayız, Turizm’de hiçbir çalışma yok. Ulaşım sıkıntısı hat safhada, Sağlıkta doktor sayısı bakımından 54. sıralardayız, Belediyecilikte çok gerideyiz. Gelişmişlikte 62. Sıradayız. 13 yıldır Kahramanmaraş halkı Ak Parti’ye büyük destekler verdi. En çok oy veren ilk 3 il içerisinde yer aldı. Ancak 13 yıldır Karşılığını bir türlü alamadı. 13 yılda bir tane Bakanlık verilmedi. Havaalanımız rezil durumda. Günlük Sabah 06.45 de Ankara’ya, akşam 22.30 da Kahramanmaraş’a olan uçuşu bile koruyamadılar.  Kahramanmaraş’a Narlı’ ya Havaalanı projesi var dediler boş çıktı. Hızlı tren dediler boş çıktı. Kömürler- Kahramanmaraş arası duble yolun sıcak asfaltını bile yapamadılar.  KSÜ önünde köprülü kavşak yapacağız dediler, başlayalı aylar oldu bitiremediler.  Anlatacak çok konu var. Kısacası Ak Parti Kahramanmaraş’ta aldığı oyları hak etmiyor. Biz tüm sorunları biliyoruz. ” dedi.

Kütükçü; “ Kahramanmaraş’ a hizmet edemeyen iktidarın, çıkan yasalarla kendini korumaya alıyor. İktidar halkın sesine kulak vermiyor. Devleti, milleti ve kültürel değerleri linç eden bir iktidar ile karşı karşıyayız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co