Kütükçü; “MHP Kahramanmaraş’tan iktidara yürüyor”

Kütükçü; “MHP Kahramanmaraş’tan iktidara yürüyor”

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili adayı Uluslar arası Hukuk Profesörü   Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü; “ Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş’ta oy patlaması yapacak. MHP Kahramanmaraş’tan iktidara doğru yürüyecek. Halkımız bizlere büyük teveccüh gösteriyor. Halk bize Ak Parti’ ye 13 yıldır oy verdik. Ama beklenen hizmeti veremediler. Biz artık bunlara dur demek içi n Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vereceğiz. İktidara yürüyorsunuz’ diyor. Bu da bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor”  dedi.

kütükçüüü

Kahramanmaraş’ın Kahramanmaraşlının sorunlarını bildiğini ve bu soruların çözümü için MHP’nin iktidar olması gerektiğini belirten  Kütükçü, ; “7 Haziran’da MHP iktidar olduğu zaman Türkiye’nin daha yaşanılabilir, refah seviyesi yüksek bir ülke olması için çalışacağız.  Oslo görüşmelerini, maden kazalarını, Kadın cinayetlerini, sınav skandallarını,  yolsuzlukları kimsenin unutmaması gerekir.  Her canlının fıtratında ölüm var, ancak Zonguldak, Soma, Ermenek’teki maden kazalarının fıtratında ölüm yok, kazalarda ihmal var, ‘’Bu ihmali affedemeyiz’’dedi.

Kütükçü; “İktidar Partisine bu memleket 13 yıldır oy verdi.  Türkiye genelinde Hep 1, veya 2. Yaptı. Peki iktidar Partisi bu memlekete Bakanlık verdi mi, hayır. Bir Gaziantep’ a, Şanlıurfa’ya, Diyarbakır’a yaptığı yatırımlar kadar yatırım yatı mı hayır. 13 Yıldır Kahramanmaraş’ın ulaşım sorunu çözülmedi. Havaalanımız rezil durumda. Geçen yıl yerel seçimler öncesi hızlı tren sözü verildi. Tren gel di mi hayır. Ankara Kahramanmaraş seferlerini günlük sabah akşam yapabildiler mi hayır. Kahramanmaraş – Nurdağ yolu sıcak asfaltı yapılacak diye 4 yıl önce söz verdiler yaptılar mı? hayır. Eğitimde sonlardayız. 100 bin kişiye düşen hasta yatak sayısı bakımında Türkiye genelinde 64. Sıradayız. Doktor sayısı bakımından 54. Sıradayız. Eğitim’ de 65. Sırlardayız. Kamu yatırımlarında sonlardayız. Belediyecilikte çok gerideyiz. 1989 yılından beri gelen belediye başkanları Kahramanmaraş’ı ileriye taşıyabildiler mi? Hayır. 13 yıldır aynı zihniyetin devamı olan Ak Parti Kahramanmaraş’ı ileriye taşabildi mi? Hayır.  Peki bu halk  bu iktidar Partisine niye oy versin. Artık bunlara dur deme zamanı. Kahramanmaraş’ın hak ettiği yatırımları alma zamanı. MHP işte bunun için iktidara yürüyecek. Kahramanmaraş hak ettiği yatırımları alacak” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co