Kütükçü: “Memleket Sevdalısıyım”

Kütükçü: “Memleket Sevdalısıyım”

MHP aday adayı Mehmet Akif Kütükçü: “Evim Kahramanmaraş’ta, çocuklarım okulu burada okudu, değişik Üniversiteler de görev yapsam da evimi Kahramanmaraş’tan taşımadım ben memleket sevdalısıyım” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan: Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, 1 Kasım seçimlerinde MHP Kahramanmaraş  Milletvekili Aday Adaylığı için görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Adana Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Öğretim Görevlisi olan Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü’nün Milletvekili aday adaylığı için istifası Kahramanmaraş kamuoyu ve ülkücü camia tarafından büyük bir merakla bekleniyordu.
Ve beklenen istifa geldi!
Milletvekili aday adaylığı için istifasını duyuran Kütükçü, yaptığı kısa açıklamasında; “Liderimizin ve parti teşkilatımızın vereceği her göreve hazırım. Partimizin başarısı ülkemizin ve milletimizin kazanımı olacaktır.
7 Haziran seçimlerinden bu yana Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ilkeli duruşu, biz ülkücüleri geleceğe yönelik daha da umutlandırdı.
Milletimiz Liderimizin sergilediği  dik ve haklı duruşunu  görmüştür.
‘Önce Ülkem ve Milletim, sonra partim ben’ diyen bir liderin bu söylemi ülkemizin içinde bulunduğu şu günlerde, daha da iyi anlaşılır olmuştur.
1 Kasım seçimlerinde  MHP üzerinden planlar yaparak emellerine ulaşmaya çalışacak olanlara, milletimiz sandıkta cevabını verecektir ve MHP’yi tek başına iktidara taşıyacaktır.
Bu vesile ile 1 Kasım seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co