“KUTLU DOĞUM HAFTASI” FETÖ PROJESİNİN BİR ADIMIDIR

“KUTLU DOĞUM HAFTASI” FETÖ PROJESİNİN BİR ADIMIDIR

Fetö yıllardır dini istismar ederek aziz milletin inanç duyguları ile oynamıştır. Ayrıca  “Dinler arası diyalog” kılıfı ile Müslüman gençliği Dini değerlerinden uzaklaştırıp Hristiyanlaştırma çabası içine girmiştir. Yurt dışındaki okullarında bir tane Hristiyan genci Müslüman olmaya davet etmemiştir. Yüzlerce okulunda bir kişiye sözünü geçiremedi mi? İslamiyet’in yüce değerlerini hiç anlattınız mı?

Niyetleriniz halis olsaydı o okullarınızdan binlerce gencin Müslüman olduğunu görürdük.

Fetö’nün böyle bir derdi olmadığı İslam dinine hizmetten uzak olduğu Papa 6. Paul’a yazdığı mektuptan anlaşılmıyor mu?

Fetö mektubunda diyor ki;

“Pek muhterem Papa Cenapları;

Papa 6. Paul Cenapları tarafından başlatılan ve devam etmekte olan dinler arası diyalog için Papalık Konseyi (PCID) misyonunun bir parçası olmak üzere burada bulunuyoruz. Bu misyonun tahakkuk edişini görmeyi arzu ediyoruz. En aciz bir şekilde hatta biraz cüretle, bu pek kıymetli hizmetinizi icra etme yolunda en mütevazı yardımlarımızı sunmak için size geldik. İslam yanlış anlaşılan bir din olmuştur ve bunda en çok suçlanacak olan Müslümanlardır. Uygun bir yerdeki vakitli bir gayret bu yanlış anlamanın büyük oranda azalmasına katkı sağlayabilir. Müslüman dünyası, İslam’ın asırlarla ölçülen yanlış algılanmasını silip atacak bir diyalog imkânını bağrına basacaktır.” Diyerek devam ediyor. Müslümanları suçluyor hani İslamiyet’e hizmet ediyordun. Bu nasıl hizmet?

Fetö’nün her projesinin altında İslam’a karşı bir mücadele vardır. “Kutlu Doğum Haftası” adı altında Nisan ayında kutlanan Peygamber efendimizin gerçek doğum günü olan Rebiül evvel ayının 12. Günü unutturulup Bidat olan bir başka günde kutlanması zemini hazırlanmıştır. Önceleri bu projenin art niyetli olduğuna inanmayanlar 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası inanmaya başladılar ne yazık ki; akıl tutulmasında olanlar inanmak istemiyor.

“Kutlu Doğum Haftası” projesi ile mübarek Mevlit Kandili unutturulmaya çalışılmasını Diyanet de anlayabilse iyi olacak. Ne yazık ki; Diyanet bu bizim projemizdir diyerek bu Bidat’ ı savunuyor.  Neyi savunuyorsun? Çok net olan bu oyunun nasıl farkına varmazsınız? Yoksa sizde mi Fetö’nün tehditlerine maruz kaldınız? Etrafınızda hâlâ Fetö’cüler mi var? Dur deyin artık!

İman esaslarına saldırdılar. Camilerimizi sandalye doldurarak kiliseye çevirmek istediler. Daha önce bir yazımda “Görmez Gör artık” başlığıyla Camilerdeki sandalyelere dikkat çekmiştim. Sandalyede Namaz kabul olmayacağını sizde tabii ki biliyorsunuz açıklama yapmanıza rağmen sandalyeler camileri işgal ediyor. Kararlı bir şekilde tamim yayımlasanız bu camilere de asılsa görevlilere de kesin talimat verilse aynı gün bu sandalyeler ortadan kalkar.

“Kutlu Doğum Haftası” Fetö’nün projesidir. Dinimize saldırıdır. Mübarek gün ve geceler Hicri takvime göre kutlanır. Farz olan Oruç Ramazan ayında tutulur. Müslümanlara kolaylık olsun, günler kısa diye ocak ayında tutulsun diyebilir misiniz? Diyemezsiniz. O halde Mevlit Kandil’de Rebiül evvel ayında kutlanır o ayda bir gün, bir hafta değil bir ay kutlayalım. Genç dimağlara Peygamber Efendimizin hayatının her dönemini nakşedelim. Nisan ayında Fetö’nün  kendi doğum gününe de denk getirip bu millete yıllarca yutturdunuz. Diyanette buna göz yumdu. Ey Diyanet! Bu kadar gaflet yeter bir açıklama yapında bu Bidat ’tan kutulun. Fetö’nün pişman olan isimlerinden Mümtazer Türköne ve Profesör Ahmet Keleş de “Kutlu Doğum Haftası” Fetö projesidir açıklamasına rağmen Diyanet bu proje bizim projemizdir diyerek bidat’ ı kimseye vermiyor.

Rabbim bu aziz milletin evlatlarını bidat ehli ve itikadı bozuk insanların şerrinden muhafaza eylesin.

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

““KUTLU DOĞUM HAFTASI” FETÖ PROJESİNİN BİR ADIMIDIR” için bir cevap

  1. orhan hangeldi dedi ki:

    İbrahim İnal Beyefendi bu muhteşem tespitleriniz için çok teşekkür ederim… Yazılarınızı zevkle okuyorum… okutuyorum da çevreme…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co