Kurtul ve Öksüz’den Kahramanmaraş Eğitim Vakfı’na destek

Kurtul ve Öksüz’den Kahramanmaraş Eğitim Vakfı’na destek

Geçtiğimiz günlerde Ankara Bilkent Otel’de düzenlenen Geleneksel Kurtuluş ve Madalya Gecesi  yapıldı.  Düzenlenen Gece de Kahramanmaraşlı  işadamları Hanifi Öksüz ve Abdulkadir Kurtul tarafından vakfa 50 şer bin lira destek verildi.sermet (1)

 

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ankara Vali Yardımcısı Sayın Ayhan Çiftaslan , Çubuk kaymakamı Sayın Cemal Şahin,  Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, KMTSO Meclis Başkanı Hnifi Öksüz,   Ecz Odası Bölge Başkanı Mustafa Hüdayioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ahmet Kuybu,  İskur  Yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Kurtul, Büyükşehir  Belediye Başkan Danışmanı  Bünyamin Günal ,  İşadamı Sermet Çuhadar  ile birçok seçkin davetli katıldı.

sermet (2)

Gecede açılış konuşmasını yapan Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt, Kahramanmaraş’ın tarih yazan ve yazdıran bir şehir olmasından dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek Vakıf çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardı.

Gecede kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise vakfın çalışmalarıyla şehrimizin tanıtımına büyük katkılar sağladığını ifade ederek vakıf yöneticilerine teşekkür etti.

Başkan Erkoç, Büyükşehir Belediyesi  olarak Kahramanmaraş Halkı’na hizmetin en iyisini sunmaya gayret ettiklerini ve Kahramanmaraş halkının daha güzel hizmetlere layık olduğunu söyledi.

GELENEKSEL KURTULUŞ VE MADALYA GECESİ ANKARA (10)

Vakfın geleneksel hale getirdiği ödül töreninde ise Vakfa ve Kahramanmaraş’a yaptığı hizmetlerden dolayı Vali Mustafa Hakan Güvençer’ e, Onursal Başkan Av. Abdulkadir Bayazıt; Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a ise Prof. Dr. Fikret Eren tarafından birer plaket takdim edildi.

Bu güne kadar Öğrencilere eğitim ve burs  desteği veren  Kahramanmaraş Eğitim Vakfı’na, Kahramanmaraş’ın ünlü işadamlarından ,  Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi  Öksüz ve İskur Enerji  Tekstil ve Sanayi .AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir  Kurtul  50 şer bin lira destek verdiler.  Kahramanmaraş’ ta  bir çok yere destek veren işadamlarının destek vermesi salonda bulunan bütün konuklardan büyük takdir gördü.

Gecede Büyükşehir Belediyesi açtığı standlarda şehrimizin tanıtımına yönelik broşür, dergi, kitap gibi tanıtıcı yayınlar dağıtırken aynı zamanda Eski Maraş’ın resimleri sergilenerek davetlilerin ilgisine sunuldu.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co