Kurtar “Türkiye Örnek Bir Proje Yaptık”

Kurtar “Türkiye Örnek Bir Proje Yaptık”

S.S.Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular İhtisas Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İhsan Kurtar

“Türkiye Örnek Bir Proje Yaptık”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kervanhan da bu sabah bir basın toplantısı düzenleyen : S.S.Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular İhtisas Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İhsan Kurtar “Türkiye Örnek Bir Proje Yaptık” dedi.

    Bin metre ile 4 bin metre kare arasında değişen 68 iş yeri için yoğun bir çaba harcayarak yaptıkları iş yerlerinde bugün 9 bin kişinin çalıştığını ve bir çok ürünün direk yurt dışına ihracat edildiğini anlatan Başkan İhsan Kurtar, eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın karşısına geçerek belgeleri ile kendisine atılan iftiralara cevap verdi.

     Van’dan, Diyarbakır’dan, Ağrı dan, Türkiye’nin her yanından buraya bu örnek projeyi görmeye geliyorlar. Biz böylesine örnek bir proje yaptık, ama 5 yıldan beri hiçbir iş yapmayanlar bize iftira atarak kendi ayıplarını kapatmaya çalışıyorlar.. benim iş yerimin köşe başında olduğunu söylemişler, benim iş yerim tam orta yerde ve köşe başında değil” dedi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co