Küresel Ekonominin Tetikçileri

Küresel Ekonominin Tetikçileri

KÜRESEL EKONOMİNİN TETİKÇİLERİ

Teo Stratejisi, Gnostik Akıl, Moon Tarikatı, Komplo Teorisi, Illiminati, Üçüncü Dünya Savaşları ve son olarak da; “Küresel Ekonomi Tetikçileri” ile ilgili yazdıklarım kima okuyucularım tarafından merakla okunurken, kimileri bu yazılanları sorguladıklarını hatta inanmadıklarını belirtmişler.

Aslında bu konulara girmeden önce bende üst aklın olmadığına inanmıştım.

Son Yüzyılın İtirafları başlığı ile okuduğum araştırma yazısından sonra hiç tereddütüm kalmadı ki, üst akıl var. Adına ne derseniz deyin, hepsi birbiri ile bağlantılı bu konudaki tereddütlerimizin giderilmesi için tabi ki okumak ve tefekkür etmek gerekiyor.

Dünka yazımda Küresel Ekonomi Tetikçilerince kurulacak küresel imparatorluk için hedefteki ülkeleri; küresel şirketlerin, banka ve kredi kuruluşlarının, kısaca Iluminati’nin kölesine dönüştürmektir…” tespiti yapmıştım. Bu konuya tekrar devam edelim.

KAYMAK YEMEYE ALIŞMIŞLAR

Derin güçler, bazen sivil toplum örgütü, bazen finansör, bazen medya, kimi zamanda uyuşturucu ve kirli para tüccarıdırlar…“Ekonomik tetikçiler hedefteki ülkelerde bazı yatırımlara destek verir. Örneğin santraller, oto yolları, hava alanları, limanlara kredi sağlarlar. Bu kredinin ön koşulu bütün bu yatırım projelerinin uluslararası inşaat ve mühendislik firmalarınca yapılmasıdır. Aslında para ABD’den hiç çıkmaz. New York’Taki bankalardan Houston, San Francisco vb deki mühendislik firmalarının hesaplarına gönderilir. Para, Illuminati üyesi, kredi verene dönmüştür ancak borçlu ülkenin ana para artı faizi ödemesi devam eder. Eğer ülke borçlarını aksatırsa diyetini ödemek zorundadır! Ne olabilir bu diyet? Borçlu ülkenin topraklarında ABD’nin üs kurması, falanca siyasi partiye oy verilmesinin sağlanması ya da petrol yataklarına el konulması. Böylece de küresel imparatorluğa yeni bir ülke daha eklenmesi sağlanır.  Yapılan araştırmalara göre 2013 itibariyle 3.Dünya ülkelerinin toplam borcu 4.5 trilyon dolara yükselmiş. Bu tutar söz konusu ülkelerin sağlık ve eğitim harcamalarının toplamından fazla, aldıkları dış yardımın da 30 katıdır. Illuminati’nin sinsiliği, Romalı askerleri, İspanyol işgalcilerin acımasızlığını fersah fersah geride bırakmıştır.

Küresel Ekonomik Tetikçiler Ekvador, Nijerya, Endonezya gibi ülkelerde yerli öğretmen ya da esnaf gibi giyinir onlarla haşır neşir olurlar.  Altyapı projelerinin yükseleceği yerleri gezer, yoksul mahallelerde dolaşırlar. Okul, hastane yatırımlarına soyunur eğitim ve sağlık hizmetlerinde “hayır” yaptıklarını söylerler. Düzen ya da hizmet aldatmacaya dayansa da tanım olarak yasaldır!  Eğitim ve sağlığa yatırım yapan bir kuruluşa karşı çıkmak, onu araştırmak kimin aklına gelir ki?

Eğer kürsel ekonomik tetikçiler başarısız olursa, devreye CIA-NSA girer. İşte o zaman hükümetler devrilir, devlet başkanları öldürülür ya da feci kazalarda can verir.  Bu katiller de başarılı olamazsa o zaman Afganistan ve Irak’ta olduğunca devreye küresel güçlerin uçakları, tankları, bombaları girer…(1)

KUTSAL GÖREV

Bakın bu üst akılla ilişkili olan bir konu hakkında da bilgi aktarmak istiyorum.  Evanjelik misyonu, dünya hâkimiyetini gerçekleştirmek: ABD devletinin ideologları ülkelerinin İncil’deki seçkin millet olduğunu ve dünyaya iyiyi empoze edecek imana muktedir olduklarını sıkça beyan etmektedirler”

“Amerika’da Evanjeliklerbüyük bir heyecanla Armagedon Savaşı’nın çıkmasını bekliyorlar, çünkü bu savaşın kendileri için bir kurtuluş olacağına inanıyorlar.

Evanjelik inanca göre;Tanrı’nın Evanjelik Protestan Hıristiyanlar için olan uhrevi (cennetle ilgili) ve Yahudiler için de dünyevi(yeryüzüyle ilgili) olmak üzere iki planı vardır. Öteki dinlere mensup insanlar ise Tanrı için önem taşımazlar.Tanrı’nın Yahudilerle ilgili planı gereği Yahudiler, vaadedilmiş topraklara dönüp Büyük İsrail’i kuracak ve dünyaya egemen olacaklar. Evanjelikler ise bu  plana destek olacaklar ve kendileri için kurtuluş ahirette gerçekleşecektir. Eski Ahit(Tevrat ve Zebur) ve Yeni Ahit(İncil)’ten oluşan Kitabı Mukaddes’e göre, İsa Mesih’in yeryüzüne yeniden inebilmesi için Yahudilerin, “Kenan Diyarı” olarak da adlandırılan ve kendilerine Tanrı tarafından vaadedildiğini iddia ettikleri topraklarda toplanmış olması gerekmektedir. Evanjelist Hıristiyanlar’ın Yahudilere ve İsrail’e duydukları muazzam sempatinin ve Evanjelizm-Siyonizm ittifakının kaynağı işte bu inanıştır. Mesih geldiğinde Yahudiler ve Evanjelikler bir yanda, bunların haricindeki diğerleri ise bir yanda olacak ve iki taraf arasında büyük bir savaş, yani “Armageddon Savaşı” yaşanacak ve Hz. İsa önderliğindeki Yahudiler ve Evanjelikler savaşı kazanarak dünya egemenliğine ulaşacaklardır…” (2)

Gerek PKK gerekse FETÖ’nün işbirliğini, darbe girişimleri bu bağlamda tefekkür edilmeli. Cizre ve diğer noktalara yapılan saldırılar ise aynı kaynaklıdır. Kalın sağlıcakla.

(1) ( Yazar Aziz Üstel-Tetikçiler)

(2) (Kaynak: erkanarkutyaziyor-evanjeliklerin-armagedon-projesi)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co