KUDÜS İSLAMIN ŞEREF LEVHASIDIR

KUDÜS İSLAMIN ŞEREF LEVHASIDIR

KUDÜS İSLAMIN ŞEREF LEVHASIDIR

Kudüs Müslümanların ilk ibadet merkezidir. İlk kıblesidir. Oraya yapılacak olan her hangi operasyonda yapanların başına ateş yağar.

ABD başkanı Tramp bir hırs uğruna kendini ateşe atmıştır. Bu hırs kendine ağıra patlayacaktır. İsrail kendini kurtaramayacaktır.

Kudüs dünya kültür ve inanç merkezidir. İsrail’in uhdesine bırakılamaz. Kudüs’ün konumunu değiştirmek demek İslam alemine hakaret etmektir.

ABD ve İsrail’e yaptırım uygulanmalı. Tramp’ın yaptığı bu çirkin davranış kesesine bırakılmamalı. Tramp’ın ağzını büke büke alaycı tavırları ile yaptığı “Kudüs başkenttir ” açıklamasının hesabı sorulacaktır.Bu İslam düşmanlığıdır. Bu, ABD eski başkanı Obama’nın “haclı seferleri başlamıştır” sözlerinin devamı niteliğindedir.

ABD Türklerin de Müslümanlarında hiçbir zaman dostu olmadı. Dost gibi göründü hep kuyumuzu kazdı. Gelecek nesillerimiz bunu iyi bilmeli.

Irak’ın kuzeyinde Türk askerlerinin başına çuval geçirip bir süre tutuklamaları unutulmamalı.

ABD nin bize hiçbir faydası olmadı.

1960 lı yıllarda deniz yosunlarını un diye ülkemize gönderip okullarımızda bize yedirdiler.Süt tozu diye bize içirdikleri maddelerin bugün bile ne olduğu bilinmemektedir. Milletimizin neslini kurutmak için aile planlaması adı altında kısırlaştırma çalışmaları yaptıkları daha anlaşılmadı. İlaç sanayisini kontrol altına alarak hiçbir faydası olamayan sözde ilaçları bizim insanlarımıza enjekte ettiler.

Bütün bunları çoğaltmak mümkündür. ABD Türkiye’yi bir müstemleke olarak görmüştür. Sürekli buradaki yöneticileri kendi kontrolünde tutmuştur. Kendi kontrolünden çıkıldığı zaman kendi emrinde olan subaylara darbe yaptırmıştır.

Şimdi biraz sivil inisiyatif uyanınca ülkemize ,inançlarımıza dış darbe yaptırmaya kalkışıyor. Artık ABD nin oyunlarını yutmayacağız. Kudüs’ü ABD’ ye yedirmeyeceğiz . Uyan ey İslam alemi. Uyan ey Türk milleti . Bugün Kudüs’ü alan ,yarın İstanbul’u ister.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co