KSÜ’lü Genç Mühendis Adayları EMO Tanışma Toplantısında

KSÜ’lü Genç Mühendis Adayları EMO Tanışma Toplantısında

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümüne yeni kayıt yaptıran öğrenciler; Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Gaziantep Şubesi tarafından düzenlenen tanışma, oryantasyon ve tanıtım toplantısında bir araya geldi.

KSÜ Senem Ayşe Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını KSÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Elektrik ve Elektronik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Hasan Rıza Özçalık yaptı. Bölüme ilişkin bilgiler veren ve bölümün yürüttüğü başarılı projelere değinen Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özçalık genç mühendislere tavsiyelerde bulundu.

EMO Gaziantep Şubesi Başkanı İslim Arıkan ise oda faaliyetlerine ilişkin bilgiler verirken özellikle EMO öğrenci komisyonu EMO Genç’in işleyişi hakkında mühendis adaylarını bilgilendirdi. EMO Kahramanmaraş İl Temsilcisi Bahattin Uylukçu da mühendislik öğrencilerine iş yaşamına atılırken mühendislik bilgisinin yanı sıra liderlik, iş güvenliği ve işletmecilik konularında da kendilerini geliştirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Soru-cevap bölümüyle devam eden tanışma toplantısı verilen kokteylle son buldu.

gençmuhen

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co