KSÜ Wushu Kungfu Takımı, Rektör Deveci’yi ziyaret etti

KSÜ Wushu Kungfu Takımı, Rektör Deveci’yi ziyaret etti

  Antalya’da düzenlenen turnuvada Türkiye şampiyonluğu ve 3.’lüğü elde eden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği Wushu Kungfu Takımı antrenör ve sporcuları, Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti.

  4-14 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da Şehit Muhammet Oğuz Kılıç anısına düzenlenen Türkiye Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Bay-Bayan Sanda ve Taolu Wushu Şampiyonasında genç bayanlar 45 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Neris Mert, Yıldız Erkekler 35 kiloda Türkiye 3.’lüğü elde eden Semih Akpolat ve KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği Wushu Kungfu Takımı antrenörü Ahmet Gözükara’yı Rektörlük Makamında kabul eden Rektör Deveci, sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

  Elde edilen başarının kendilerini son derece gururlandırdığını ifade eden Rektör Deveci, “KSÜ yönetimi olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bütün spor branşlarına üniversite imkânları ölçüsünde destek verdik. Geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiğimiz Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği çatısı altında farklı branşlarda lisanslı sporcularımızla turnuvalara katılmaya başladık. Verilen emeklerin olumlu neticelerini görmek memnuniyet verici. Spora verilen destek artarak devam edecek.” dedi.

  KSÜ mezunları ve mensuplarını KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneğine üye ve destek olmaya davet eden Rektör Deveci, verilen katkılarla elde edilen başarıların da artacağını söyledi.

  Rektör Deveci, ziyaretin anısına KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği Wushu Kungfu Takımı sporcularına çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co