KSÜ Vakfı da kan değişimi

KSÜ Vakfı da kan değişimi

KAHRAMANMARAŞ/ eski başkan Emrullah Ciğer’in aday olmadığı KSÜ Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığına Muzaffer Çaylı getirildi.

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Salonunda yapılan genel kurul toplantısı sonunda, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Vakfı Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu.

Başkan Muzaffer Çaylı, Başkan Vekili Prof.Dr. İsmail Balkan üyeler, Muhammet Şirikci, Dr. Oğuz Paköz, Kadir Tanış, Fatih Pakdil, Bekir Doğan yeni yönetimde görev aldı.

KSÜ Vakfı yönetim kurulu yedek üyeler ise  : Prof.Dr. Ahmet Tutuş, Sait Balık, Ali Osman Uslu, Lütfi Dere, Mustafa Attaroğlu, Erkan Malkan, Hacı Ali Özal olarak oy birliği ile seçildi.

KSÜ Vakfı Denetleme Kuruluna asil üye: Ökkeş Erşan, Hüseyin Bilal, Vakfı Denetleme Kurulu Yedek üyeler ise : İhsan Kurtar, Sermet Çuhadar oy birliği ile seçildi.

Daha önce de KSÜ Vakfı Başkanlığı yapan Muzaffer Çaylı: “ Yaklaşık 15 yıldan beri vakfımızın bir aktif faaliyeti yok, ancak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin öğrencisinin 100 binlere çıkarması, Üniversite, Halk kaynaşmasını sağlamak, Yurt Dışına gidecek öğrencilere burs verme, Fakir öğrencilere gerekli desteği vermek için 1992 yılındakinden daha çok fazla bugün KSÜ Vakfına , KSÜ ihtiyacı var bu sebeple yeniden aday oldum, bize güvenerek oy verdiğiniz ve bizleri başkan seçtiğiniz için teşekkür ediyorum. Bugünden sonra aktif çalışarak Vkafın üzerindeki tozları atacağız,” dedi.

KSÜ vakfı kadar hiçbir vakfın kapsamlı kurulmadığını altını çizen Başkan Çaylı:” Valimiz, Milletvekilleri, Belediye başkanlarımız, KMTSO Başkanımız, Defterdarımızı, kadar bir çok kurumun müdürü doğal üye olup, kurucu üyelerimizle birlikte aslında en güçlü vakıflardan biriyiz ama, uzun yıllar faaliyeti olmaması sebebi ile biraz üzeri küllenen bir vakıf inşallah biz bunu açmak için çalışacağız,” diye konuştu.

VAKIF ÜYELERİNİ BİR ARAYA TOPLAYACAĞIM

Başkan Muzaffer Çaylı: “ Kısa süre sonra dururacağımız şekli ile vakfı üyelerini bir araya toplayarak bugünden sonra neler yapacağımızı üyelerimize anlatacağım, bu bağlamda bir sabah kahvaltısında bir hafta sonu üyelerimizi bir araya toplamak istiyorum, gününü bildireceğim,” diye konuştu..

muzaffer çaylı

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co